Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Liqui Moly autóápolási terméke...

Liqui Moly autóápolási termékekről vélemény?

Figyelt kérdés
Használta már valaki őket? Fel ér egy Sonaxszal esetleg jobb is szerintetek? Azt tudom hogy kenőanyagokban nagyon a topon van a Liqui Moly, de az autóápolás terén?

2023. febr. 18. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a Sonax nem a csúcsok csúcsa. Jó minőség, nem az áruházi legalja kategória és a nagy előnye, hogy sokak számára megfizethető. De ennyi. Van nála ezerszer jobb is.

LM termékekből csak olajat és adalékot használtam. Ápolási termékeikkel nem is találkoztam eddig. Így ezt nem tudom.

2023. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 És autóápolásban mik az úgymond top márkák. Preventtel majdnem sikerült megmaratni a műbőrt így azt hanyagolom a következőkben.
2023. febr. 18. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít: Autoglym, ADBL, Chemicalguys, Angelwax, Dunking Biscuit, stb...
2023. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!