Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet adni Magyarországon...

El lehet adni Magyarországon ritka használt motorkerékpárokat?

Figyelt kérdés

Olyan típusokra gondolok, melyekből jelenleg egy sincs kínalatban magyar hirdető oldalakon, de még külföldön is csak elvétve találni. Például MZ Baghira, Norton 961, Triumph Daytona Super stb.


Az emberek nem is tudnak ezen típusok létezéséről, így nem is keresnek rá.



#eladó #piac #motorkerékpár #használt motor #MZ Baghira #Triumph Daytona
2023. febr. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
El, lehet kicsit lassabban, de biztos lesz erre is vevő
2023. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Főleg a Marketplace és Jófogás alkalmas erre, mert ott sokkal inkább hajlamosak az emberek a céltalan nézelődésre és szembe jön velük a hirdetés, míg pl. a Használtautón inkább célirányosak az emberek, szóval ott tényleg nem sok esély van rá. Esetleg érdemes felkeresni Facebook csoportokat, amik ilyenekkel foglalkoznak. Motorfanatikusok, gyűjtők, stb.
2023. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont bagirám van, és az enyémen kívül mást még nem láttam. Az emberek hüledezve nézik, hogy ez emzééé?? Sokan azt hiszik, hogy az ETZ volt az utolsó modell.
2023. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jók ezek a ritka darabok de ha valmi törik akkor jön a szopás
2023. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Off: nem ismertem ezt a Norton 961-et. Nem találok szavakat olyan szép!
2023. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!