Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most állok Rutinvizsga előtt...

Most állok Rutinvizsga előtt és a nö oktatók kiabálnak-e? Vagy férfit válasszak vagy nöt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

o.o Micsoda kérdés! Egyáltalán hogy jutott ez az eszedbe? XD

Hát, amelyiket akarod, egyik se kiabál valószínűleg.

Válassz nőt, én legalábbis azt tenném, feltéve, hogy viszonylag fiatal, és kedvesen tud mosolyogni. :D

2010. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Varj, hogy allsz te rutinvizsga elott ha meg oktatod sincs? Elotte tanulgatni is kell valamennyit...

Amugy oktatot jogod van valtani ha nem tetszik, de normalisak szoktak lenni. Inkabb auto alapjan valasztanek a helyedben, olyan tipuson tanulj, amilyet utana vezetni akarsz, vagy hasonlon, gondolj bele mennyire latsz ki belole stb stb

2010. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hmm ha most újra kéne rutinvizsgáznom egy szakállas fószert választanék

42/f

2010. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno női oktatóm volt, és nem bántam meg. Mondjuk jó fej is volt. Az egyik legemlékezetesebb eset, amikor egy srác vezetett a miskolci forgalomban, de kb. 30-cal. A hölgy egy piros lámpa utáni induláskor utasította, hogy "Na most már menjünk, mint állat!" 1 perces 30-as tempó után: "De mikor az állatot mondtam, nem a csigára gondoltam..." :)


Igaza van az előttem szólónak, ha nem tetszik az oktatód, még mindig válthatsz.

2010. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Citroen Saxos nőnél voltál Miskolcon?
2010. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De ha a nők sem tudnak vezetni, akkor te mégis hogy akarod egy nőtől megtanulni a vezetést?
2010. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:29 Nem, nekem az a nő mondjuk nem volt szimpatikus. Akihez én jártam, annak a székhelye Barcikán/Szuhakállóban van
2010. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen és tányérokat dobálnak.Transzvesztitát.
2010. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!