Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik márkájú/típusú autókba...

Melyik márkájú/típusú autókba van digitális sebesség kijelző?

Figyelt kérdés
Leginkább Toyota vagy Suzuki között válogatnék! Maximum 1 millió Ft-os autót tudnék megvenni. Melyik típusban van gyári digitális sebesség kijelző?

2023. febr. 23. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyok az igények.
2023. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a legfontossabb azért mert csóró vagy???
2023. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1984-es Corvette? '87-es TransAm? :D

kettes golfban is volt. meg a fiat tipo-ban. :D

2023. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 veterán vas ***** válasza:
60%

Kérdező!

Úgy gondolod, hogy használtautó vásárlásakor a digitális sebességkijelző megléte a legfontosabb szempont?


(sajátos megközelítés, különösen az 1millió Ft. alatti árkategóriában) :O

2023. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mit ekézitek, van olyan kb. 20 éves ismerősöm aki nem boldogul az analóg óra leolvasásával, a faliórájuk is digitális kijelzős :-D Pedig nem buta, csak valahogy nem.
2023. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az oktatás = csőd. :D


Szeretnél egy olyan világban nyögdíjas lenni ahol ezek az életképtelenek tartanak fenn körülötted mindent? mert én nem! :D

2023. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. Nincsen gondom a másik óra leolvasásával!

2. Jelenleg egy kis 3 ajtós Suzuki swiftem van 1millio Ft-ért vettem tavaly, és eddig 1x járt szervizben olajcserén és egy általános “átnézésen”, miért baj hogyha szeretnék ennél az ár kategóriánál maradni????? És miért baj, hogyha nekem a digitális jobban tetszik?? Sokkal jobban néz ki szerintem, mint a hagyományos. Segítséget/ tanácsot kértem, nem szitkozódást

2023. febr. 23. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Toyotánál a Priusban, Yarisban az van.
2023. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7: nincs baj az árkategóriával, de ebben a kategóriában az extra igények, mint a digitális kijelző, túlzásnak tűnik


Mármint ki lehet fogni ilyet is, de a jó állapot fontosabb.

2023. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Megkérdeztem neked a ChatGPT-t:


használt Európában elérhető autó 1 millió forint alatt, amelyben digitális sebesség kijelző van


Itt van néhány használt autó Európában, amelyek ára 1 millió forint alatt van, és digitális sebességmérővel vannak felszerelve:


2006-2013 Opel Corsa: Az Opel Corsa egy kisebb városi autó, amelynek néhány modelljét digitális sebességmérővel látták el. Használtan lehet találni ilyen típusokat 1 millió forint alatt.


2004-2010 Ford Fiesta: A Ford Fiesta néhány modellje digitális sebességmérővel rendelkezik, amely megjeleníti a jármű sebességét és egyéb információkat. Európában használt autókat lehet vásárolni 1 millió forint alatt.


2005-2011 Fiat Punto: A Fiat Punto egy másik kisebb városi autó, amelynek néhány modellje digitális sebességmérővel rendelkezik. Használtan lehet találni ilyen típusokat 1 millió forint alatt.


2007-2012 Peugeot 207: A Peugeot 207 néhány modellje digitális sebességmérővel rendelkezik. Ez az autó kicsit nagyobb, mint a másik három, amelyeket felsoroltam, de használtan is lehet találni 1 millió forint alatt.


Fontos megjegyezni, hogy az árak változóak lehetnek, és az autók állapotától függően változhatnak. A legjobb, ha alaposan megvizsgálja az autót, mielőtt megvásárolja.

2023. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!