Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most, hogy megérkeztek az új...

Most, hogy megérkeztek az új X5M és X6M modellek, gondolkodom hogy leadok az egyikre egy rendelést. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 23. 13:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 aha, akkor mondhatni a legújabb. Meg vagy vele elégedve? Nem volt még BMW-m, pláne nem új.
2023. febr. 23. 16:17
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondhatni teljesen. A motor/váltó/osztómű vonalon nem volt semmilyen hiba. Nem tartom a gyári olajcsere időtartamot ezért 15-20 ezrenként lecseréltetem benne. A váltóban 100.000-nél cseréltettem. Egyedül annyi gondom van vele, hogy a barna bőr esetén a vezetőülés széléről málik a műbőr. Nem vagyok kövér így nincs is extra terhelése. Pár barátomnak szintén van ilyen beltérrel BMW-je de náluk nem jelentkezett probléma. Összefoglalva ár-érték arányában nagyon jó és elégedett vagyok vele. Megvenném most is
2023. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül az M-pakkot nem kérném rá.
2023. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

9-es. Aki BMW-t vesz az tudja, hogy ezzel megveszi a sztereotípiákat. Van aki legyint rá, van aki pont ezért veszi.

Nekem 3 autóm van, mindegyik más fajta. Amelyiket vezeték, olyan vagyok én is. Az autó is egy kommunikációs forma, mint egy ruha vagy egy hajviselet.

2023. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel teljes mértékben tisztában vagyok, csak nehéz elfogadnom. Nem hiszem, hogy normális ez. Reggeli kávé közben olvasom, hogy az X5-ös BMW ment bele a 3-as BMW-be, vagy, hogy a BMW-s szabálytalanul előzött vagy hasonlók. Könyörgöm, lépjünk már túl ezen a baromságon. Ahogy azon is, hogy a BMW egy rakás szar, mert csak szervizben áll, a majom és a banán sokszor emlegetett kapcsolatán és az indexes "poénokon" . Nem tetszik, hogy reggel munkába menet csak azért nem engednek be mert X5-el járok és az sem, hogy az emberek nagyrészének ilyenkor az első gondolata, hogy bűnöző vagy egy igazi suttyó a sofőr.
2023. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#15 Én is hasonlókat tapasztaltam az 5össel. Soha senki sehova nem engedett be, pályán senki se ment ki dacból ( persze ha aztán megkergettem ő volt megsértődve) Ami a szervízet illeti tényleg drága, de akinek ez baj vehet valami hybrid toyotát is ( az akkucsere biztos olcsóbb😂) amúgy meg cserben sosem hagyott.
2023. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan érted akkor miről beszélek. A szervíz pedig annyiba kerül amennyibe, de meghálálják a törődés. Milyen 5-ösöd van?
2023. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak volt, F10 520d 8as automata. Benne volt a világ összes kilométere már, és nem akart megállni, de hát szar. Ja és ki sem gyulladt…ja mert hogy ez egy rohadt vicces poén, amúgy meg ingyenes visszahívás volt, amire kb senki se vitte vissza de az meg is érdemli.
2023. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2023. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

#12 és #16-hoz kapcsolódva, én is csak ajánlani tudom a BMW-t.

Két BMW-m van, egy mindennapi szaladgálós 2015-ös F11 530d és hétvégi/szépidösnek egy 2014-es F01 750i


Az ötösbe évi kb 35-40 ezer km-t tekerek és köszöni jól van

Már rég nem igaz hogy szar és rossz az összes. Mára már ugyan olyan poén lett ez is mint az indexes és taplózós poén.

Viszont az esetek kb 90% ában jelen van a többi autósban az a ‘csakazértesem’ dac amit említettek feljebb.


Nade a kérdésre:

Nekem öszintén jobban bejön az X6M, valahogy jobban átjön a sportosság és az a tipikus BMW-s forma. Nameg a késöbbiekben is jobban tartja az árát az X6 mint az X5 használtan (ez mindig így volt)

2023. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!