Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia mennyire volt...

Skoda Felicia mennyire volt anno jó autó, vagy népszerű? Manapság milyen a presztízse?

Figyelt kérdés
1995-2001 között gyártott Skoda Felicia. Milyen volt anno a megítélése? Manapság jó autó még, vagy csak új korában volt az?

2023. febr. 25. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

2 évig gyártották egyhuzamban az mk1es fabia-val. Az sem volt egy valami autó de a feliciahoz képest sokkal de sokkal jobb.


Lefognak pontozni de én egy pár évig hajtottam 2 pickupot belőle.

Egyik egy 1.9d másik 1.3 volt, én szerettem nagyon. A dízel jobban bejött nekem, igaz a benzines egy pöppet jobban ment.

2023. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Új korában sem volt az. Igazából az 1000MB-ben debütált blokkot fuserálták mindig kicsit nagyobbra, ebben is az volt, megfejelve elektronikus gyújtással, injektorral, korszerűnk mondható motorvezérléssel.

Jobb volt mint egy faros Skoda, 95-ben még messziről, hunyorítva ki is nézett valahogy, de presztizse sosem volt.

A Skoda akkor lett valamire való autó, amikor egy az egyben megkapta a VW technikát, nem a Mlada Boleslavi technikát akarták megerőszakolni német elektronikával.

2023. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapum 2000-ben vette meg az új Skoda Felicia kombit 1,3 MPI motorral és rá egy évre beszereltette az LPG-ét. Hat évesen adta el azt hiszem 100 ezer kmerrel és hiba mentesen! Azóta is bánja hogy eladta.
2023. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Presztizse sosem volt,olcsó kiskocsi volt mindig is.

Ma meg már alig látni belőle.

Nekem 11 évig volt 1.3 MPI,de a pick up változat.Az rengeteg munkához jó volt,talán ezek a pick up változatok valamilyen szinten érnek valamit,mert nagyon ritkák.Ami előnyük volt a feliciáknak,hogy olcsó,egyszerű kocsik voltak,viszont cserébe majdnem mind teljesen fapados volt és ette őket a rozsda.

2023. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Hat évig használtam, és imádtam.

Nem volt egy sportkocsi, de a hétköznapokban kifogástalanul teljesített.

Olcsó fenntartású, könnyen szerelhető volt, és minden sarkon lehetett hozzá alkatrészt vásárolni, emellett a 170cm-hez és a 68kilómhoz pont megfelelt.

Szállítottam benne hűtőszekrényt és fürdőkádat is. ;)

2023. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!