Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van olyan emléke,élménye...

Kinek van olyan emléke,élménye,hogy," nem indul az autó"? Főleg,régi keleti autókkal kapcsolatban,vagy abból az időszakból, bármilyen autóval kifolyólag? Mert régen,sokan "köszörűlték"a nem induló autójukat az utcákon is.....

Figyelt kérdés

#nem indul #Nem kapja el
2023. febr. 26. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hű ez most valami szexuális kérdés?
2023. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet szexuális kérdés, csak mi nem értjük.
2023. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hú, én teljesen beindultam attól, hogy nem indul! Folytasd, légyszi! 36/F
2023. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%

Ebben mi szexuális van?

Az, hogy b...ik menni, vagy ahogy a sikamlós furatban előre-hátra mozognak a dugattyúk, vagy mégis mi? :D

Ha én így jártam valamelyik járművemmel, az általában nem szexualitás témakör volt, hanem industrial hardcore szadomazo, de nem szexuális értelemben :D

2023. febr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak idején ott volt erre a kurbli, vagy a szívató, amit ma már az automatika váltott fel.
2023. febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Régen télen ment a köszörülés, meg mi még tologattuk is a Ladát, meg az ismerős Zastaváját. De szerintem akkor a benzin minősége is más lehetett, és volt tél, igazi mínuszok, nem úgy mint most.
2023. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Most sokall korszerűbbek az autók.

De minusz 20 fokban ha 2 hétig ott állna , bizony nagyon sok nem indulna ma sem.

2023. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen emlékem.
2023. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor gyerek voltam úgy a 80-as évek végén, apám főleg télen minden hajnalba fél órával korábban ébredt fel csak azért hogy betudja indítani a Roburt hogy időbe eltudjon indulni munkába. Meg sokszor volt rá példa hogy az akkumulátort behozta tölteni, meg hogy melegben legyen hogy bírja az izzítást meg az indításokat. Még olyan emlékeim is vannak amikor a Zsigulit alig tudta beindítani.
2023. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van ilyen gyerekkoromból. Apám havonta új sz*rt hozott haza :D
2023. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!