Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fogott mar meg a rendor jogsi...

Rolland994 kérdése:

Fogott mar meg a rendor jogsi nelkul?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit kaptal?xD
2010. okt. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogsi nélkül nm tudott elkapni(Én motorral voltam, ő autóval)... Forgalmi nélkül viszont intettek már le...
2010. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem kétszer is, pedig még csak 16 vagyok :D

Egyszer kresz táborban vezettünk egy keveset, de mivel nem volt kint az oktató tábla, és még pici voltam, feltűnt a rendőröknek hogy a kormány alatt néztem ki, így rögtön villogva szirénázva utánam jöttek, de az oktató kimagyarázta hogy végülis ez egy kresz tábor :D

Második pedig Balatonon történt, amikor a jó fos kis családi dácsiával jártam ki a ház elé, balról pedig pont akkor jött egy niva rendőrautó... Muter kifutott, aztán végülis megbeszéltük, így nem lett semmi ebből sem :D

2010. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem csak egyszer fogtak meg majdnem csak az volt a szerencsem ,hogy udkeresztezodes volt mikor meglatott en meg befrdultam a masik utszaba es bedoltem az arokba :D
2010. okt. 5. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én motort vezettem, és egyszer úgy szépen jött szemből, és leállított. Beparáztam, de nem lett semmi komoly.
2010. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
udkereszteződés? utszába? jóég.. ne vezess inkább könyörgöm.
2010. okt. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem magyar...
2010. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban 1 évre bevonták a jogsimat/jó gyerek voltam biztos/.Én mindig a barátnőmét vittem magammal.4x állított meg rendőr,ebből 3x kidumáltam,hogy jaaaj,jaaaj Biztos úr csak most az egyszer engedjen el,hát véletlenül összekevertük a jogsikat.Negyedszerre már nem tudtam,2000ft-ra büntettek/20éve/.
2010. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 évesen komárral:D nem lett belőle semmi csak fatert jól leb.szták:D
2010. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. okt. 8. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!