Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vásároltam egy passat...

Nemrég vásároltam egy passat 5.5 autót el vittem szerelőhöz azt mondta hogy a 8 lengőkarból kettő cserés amiben van a talpas gömbfej.Más szerelő azt mondja egyben kell az egész nyolcat cserélni hogy egyenletes legyen az elhasználódás!?

Figyelt kérdés

#Passat b5.5 lengőkar
2023. febr. 27. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Jobb ha egyszerre van cserélve. Amúgy a magyar utakra felesleges bonyolult futómű.
2023. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
80%ban pályán használom
2023. febr. 27. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg egyszere, mert ott nagy sebességgel haladsz.
2023. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
100%
Semmi ertelme minden lengőkart cserélni,ha a többi jó állapotban van.
2023. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Viszont azt is mondták hogy ha két hónap múlva szét megy megint kettő, akkor megint szerelő megint újra szét szedni az egészet. De az is lehet hogy ha csak kettőt cserélek el megy még bőven egy évig szóval elég lutri
2023. febr. 27. 21:00
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
Nagyon komoly szerelő lehetett akihez vitted,hogy nem tudja megállapítani,hogy egy lengőkar cserés vagy sem...mert amit 2 hónap mulva csereleni kell azon mar most is látható ha szar,úgyhogy itt simán csak arról van szó,hogy látják hülye vagy hozzá,ezért le akarnak venni mint a nagykabátot.
2023. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 ha szétmegy 2 hónap múlva azt már most látnia kéne, hacsak nem teszed meg addig a föld-hold távot. Azt kell cserélni ami rossz és kész.
2023. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha csak a hibásat cserélem abban az esetben is kell futómű beállításra vinni ?
2023. febr. 28. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:
én mindenképpen elvinném, tizenpár ezer forint az egész.
2023. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
B5.5 tulajként írom, hogy csak azt szoktam cserélni ami rossz. Megvan melyiknél kell futómű beállításra menni és melyiknél nem, nekem ezt a szerelőm mindig mondja. Lassan két éve cserélt 2 alsót és egy felsőt, akkor kellett futómű beállítás. Meglepő modon azóta is jó, annak fényében, hogy az erdélyi útak sem a legjobbak. Én a Lemforder márkát ajánlom, ha megtudod engedni, nekem ez az egyetlen márka amit nem kell évente cserélni.
2023. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!