Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyergesvontatók: Kell az a...

Nyergesvontatók: Kell az a sok "dísz"? Kinek mi jön be?

Figyelt kérdés

Itt van egy egyszerű, fehér Scania a magyar utakról:

[link]

Aztán itt van egy "díszes", zöld Scania, szintén Magyarországról:

[link]

Külföldről a Sarantos vontatóit tudnám még a "díszes" kategóriába hozni:

[link]


Kinek, melyik oldal jön be jobban?


Legyen fényűző, rengeteg világítással, gallytörővel meg mindennel, vagy legyen letisztult, egyszerű, gyárias?

Esetleg a kettő között, egyszerű, de csak pár világítással? (pl. körvonalfények, néhány LED. Mint ezeken: [link] , [link] )



2023. márc. 4. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Legyen fényűző (nagy módosítások, gallytörő, sok fényszóró)
Legyen gyárias (nincsenek módoítások, vagy egyéb fényszórók)
Legyen letisztult (apróbb módodítások, néhány világítás)
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
a műszakin itt nem megy át...sőt, ha nyűgös rendőrrel találkozik, feljelentés, forgalomból kivonás. Ez nem Ausztrália, vagy Kanada,USA...
2023. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a rengeteg világítás nem csak szabálytalan (tud lenni), hanem rettenetesen zavaró is a többi közlekedőnek.


a gallytörő, ha szabályosan van felszerelve akkor tud hasznos lenni

mondjuk egy állandó éjszaka dolgozó kamion esetében az elég sűrűn előforduló vadgázolásoknál

2023. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a legtobb ceg itthon csak lizingeli a vontatot, vagy visszavasarlasi garanciat adnak X ido utan, ha telefurkalod ilyen xarokkal akkor lizingnel kifizettetik veled a visszaallitassal jaro koltsegeket (eleg nagy osszegekrol beszelunk), meg lehet meg is buntetnek mert ugy tudom ilyet amugy is tilos, visszavasarlasnal meg lehet elallnak a dologtol.


Amik itthon vannak “diszes” kamionok azokat meg az elso belga/nemet/holland tulaj cicomazta ki, miutan eladta mert mar csak a baj volt vele a magyar,roman megveszi es villog vele, pl Bandur es Fia kft.

2023. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó két link azért nagyon durva már 😅 Nincs is értelme, idétlenül néz ki. Utoljára Euro Truck Simulatorban láttam ilyet.


Szóval itthon nem szeretik a "ragyogó" kamionokat. Akkor maradnak a körvonalfények, nem kell rúd a tetőre 5 túlméretezett lámpával vagy valami hasonló 😅 ...Ablakmatrica viszont kell, az bejön 😃

2023. márc. 5. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy 2010-es Scania r500-al járok ez még V8 és igen ki van dekorálva elég szépen . Nem így lett vásárolva csak nem bírtam magammal és neki estem az optikai alakítgatásoknak . Vadrács , ledek , lámpák , tetőn szúró fény , stb stb . Műszaki egyszerű le szereljük a cuccokat amik olyanok a led marad fent csak azt meg szépen le ragasztgatom és kész is műszaki előtt 1 nap rá megy erre aztán vizsga után még 1 nap mire minden vissza kerül . Igen vizsgán van egy kis csúszó pénz így is cserébe nem szólnak a leragasztott ledek miatt a Vabis kormány miatt plusz a kipufogóban a szelep miatt ( egy gomb nyomás és szól rendesen a V8 )

Főnök nem szól érte mivel én vagyok a saját főnököm és a kamion is saját nem bérelt cucc sőt a potkocsim is ki van dekorálva szintén fényezett alufelnik , körbe led az oldalán , led a hátulján plusz full led nextgen Scania hátsó lámpa van a vontatón és a pótkocsimon is , mert így tetszik rendőr nyilván már szólt érte egyszerű mindennek van külön biztosítéka így amikor az nkh szólt fogtam ki vettem a biztosítékokat és kész fény le kapcsolva mentem 2 km-t következő benzinkútig és vissza raktam őket aztán világítottunk tovább az éjszakába .

Magyaroszágon minden szabálytalan és illegális ami nem gyári , leélt , szét rohadt/kopott .

Kicsit is igényes az ember a kocsijára , munka eszközére már egyből megy a hiszti .

De a kamion dekor olyan mint templomban csipszet zabálni mindenki mérgesen néz , de közben legbelül kérnének belőle

márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!