Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e 90 fagyálló folyadék ,hogy?

Bmw e 90 fagyálló folyadék ,hogy?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja kb 3l fagyálló ömlött a csomagtartóba, azóta se száradt ki , nem tudom mennyire gond ez ,mivel az aksi és más kütyi is van a csomagtartoba ... de ez már egy hónapja, hogy számítsak ki?

2023. márc. 8. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Fogsz egy rongyot, belemártod, kifacsarod, belemártod kifacsarod, amíg van víztócsa. Utána fogsz egy hajszárítót és addig szárítod, amíg ki nem szárad. A folyadékokat nem szereti az elektronika...
2023. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A fagyálló nem párolog túl jól, ezért nem fog magától kiszáradni. Én kivenném a kárpitot, kimosnám, a padlólemezt pedig kitörölgetném vizes majd száraz ronggyal jó alaposan. Ha az akksi alatt is van, akkor ki kell venni, amíg kitakarítasz alatta. Nem olyan nagy mutatvány ez.
2023. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krwkco ***** válasza:
59%
A nagyját ki kell mártogatni/törölni, ahogy írták. Utána újságpaprt kell rakni a kárpit alá és pár napig otthagyni, hogy felszívja a nedvességet. Addig kell cserélgetni, amig teljesen száraz marad. Utána egy kicsit nedves ronggyal le lehet törölni ami rászáradt a lemezekre.
2023. márc. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
59%
Újság helyett jó a konyhai papírtörlő is.
2023. márc. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy itt kérdezd már meg hogy egy kocsit hogy kell kitakarítani!!!
2023. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim válaszolok, nem azt kérdeztem ,hogy kell kocsit takarítani. De nem mondom el mégegyszer . Értelmezd a mondatot a többieknek pedig köszönöm
2023. márc. 9. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Valóban nem azt kérdezted, hanem "hogyan számítsak ki". A fő kérdést pedig a felénél félbehagytad. Szerinted ebből honnan tudjuk mit akarsz, ha még te sem tudod? Mit jelent ez az utolsó mondatod, leírnád magyarul is?
2023. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna ,hogyan lehet kiszáritani, mivel nem úgy párolog mint a víz. Meg remélem az elektronika miatt nem lesz probléma, ha már egy hónap után nem volt
2023. márc. 9. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Arra válaszoltunk. Szárítgathatod te több napig ha tócsa van, de ha ronggyal felitatod előtte, akkor gyorsan ki lehet onnan szedni.
2023. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!