Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan, milíen keréknyomás...

Honnan, milíen keréknyomás mérőt érdemes venni ami pontos? Esetleg fujatóval kombinált is érdekelne.

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
15 ezertől fölfelé. Alatta nincsenek, vagy szarul vannak kalibrálva.
2023. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van: [link]

Munkahelyemen van kalibráló labor. Többek között nyomásra is tudunk kalibrálni Kíváncsiságból megmérettem. A legnagyobb eltérés 0,001 MPa-on belül van. Nekem tökéletesen megfelel.

Szerintem nem kell ezt ennyire túllihegni, nem kell egy gumiabroncs fújásához ennél jobb, precíziós műszer. Ha 2,5 bar helyett 2,6-ra fújom, akkor se történik semmi csoda. Menet közben úgyis folyamatosan változni fog a nyomás a hőmérséklet függvényében.

2023. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kis pár ezer forintos digitális mérők meglepően pontosak.

Én még anno Kínából rendeltem ebayről mielőtt a fidesz azt is megszivatta volna (köszi fidesz)...

Ugyan azt mutatja mint a hitelesitett pedig volt vagy 1500 pénz.

2023. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 25 literes kompresszort és az nagyon sok mindenre jó.
2023. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!