Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autó megvásárl...

Milyen használt autó megvásárlását javasolnátok ? Maximum erre szánt összeg 800k-2,5 millió . Javaslat?

Figyelt kérdés

Kritériumok:

Benzin motor

Max 180 ezer km

4-5 ajtó

Klíma,elektromos ablak legalább elől

Magyarországi

Körülbelül ezekkel a paraméterekkel melyik autókat javasolnátok ?


2023. márc. 9. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Körülbelül bármelyiket.
2023. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi, de tényleg.
2023. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mégis. Szinte hihetetlen,hogy 2 olyan válasz érkezik ami ennyire semmitmondó. Én itt a megadot paraméterek alapján, várnék autó márkával ,típusal kapcsolatos tapasztalatokat . Olyan gépekről amik bele tartoznak ebbe a kategoriába.
2023. márc. 12. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit mondó kérdésre semmitmondó választ lehet csak adni. Ebben az ársávban több modellből is 3 generáció is elérhető. Arról nem is beszélve, hogy semmi behatárolás a méretet, formát illetően. Oké, kizárjuk a coupe és kabrió modelleket, de azért lehetne továbbb szűkíteni azért.
2023. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg olyan elvárások amik semmitmondóak, beírod ezeket a használtautóra és kiadja a választékot. Konkrétumokat kérünk, pl. mi a fontos: megbízhatóság, élmény, szépség vagy mi? Vagy csak A-ból B-be elvigyen és kész?
2023. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok véletlen kihagytam pár infót amit azt hittem kiírtam. De valamiért mégse.

4-5 ajtós legyen.

Min 90 lóerő

Vegyes fogyasztás átlag 8 liter .

Kényelem szempont de a megbizhatóság mégfontosabb. Használt autókon találtam som típust de az interneten nagyon megosztó vélemények vannak. (Valószinűleg itt is)

2023. márc. 12. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Megbízhatóság nem csak a típustól függ, hanem a karbantartástól is, ezért kell mindenképpen átnézetni vétel előtt. 2-es Prius viszonylag kényelmes és megbízható, de lehet hogy 2,5 millió lesz a normál állapotú. Ha megbízhatóság fontos, akkor én a japán szívóbenzinesek között néznék szét, de ott is érdemes figyelni arra, hogy melyik típus hajlamos az olajfogyasztásra és rozsdásodásra, azokat kerülném. Pl. 1.4 Corolla még jó lehet, 2006 utáni évjárat. Mazdákat kerülném a rozsda miatt.
2023. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem sikerült megfogalmazni rendesen.

4-5 ajtós egy Polo és egy SuperB is, ahogy egy Kodiaq is.

Nagy átlagban elmondható, hogy laikusként, közlekedési eszköznek német vagy japán vonalon érdemes keresgélni

2023. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanebben a cipőben járok. Felvázolom, amit én tudok:

- Nekem azt mondták, a francia autókat kerüljem, (pedig nekem nagyon tetszenek, de tényleg sok a baj velük).

- Volkswagenek, suzukik, opelek, amiket én nézek. Ezek általában megbízható autók, de ugye sok fajta van belőlük.. Kettő millióért a 2010es opel meriva nálam a favorit, de tanácstalan vagyok továbbra is, úgyhogy követem a kérdést.

Remélem, picit közelebb jutottál a válaszhoz.

2023. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 es. Hát sajnos nem. Nagy a választék és sok autó nagyon túl van árazva. Nem hibáztatok senkit. Én se tudnék érdemleges választ adni a kérdésemre.
2023. márc. 15. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!