Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang Mach-e vélemények...

Ford Mustang Mach-e vélemények? Ha megengedhetnétek magatoknak, kéne ilyen?

Figyelt kérdés

28 millióról indul és 37.5 millió a fullextrás GT verzió “ajánlott KEDVEZMÉNYES” fogyasztói ára.


Szerintetek ha valaki vesz egy ilyet, utána napi szinten hallgathatja random emberektől, hogy “ez az eredeti Mustang meggyalázása mert ez elektromos és ráadásul egy SUV” meg hasonlók?


Mert ezért az élményért ez egy kicsit sok pénz.



2023. márc. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem kéne.
2023. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen, és igazuk van. Semmi baj nem lenne vele, ha nem a Mustang nevet kapta volna. De így... Az 5.0 V8 duruzsolása helyett van bent egy porszívó
2023. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Attól nem kell félni hogy kritizálni fognak,átlag Swiften és Astrán nevelkedett ember azt se tudja mi az anyám kínja ez,sőt inkább lenyűgözi mert látszik hogy új és olyan nagynak néz ki.Hülyegyerek benzinvérűekkel meg nem kell foglalkozni,álmodni sem tudnak arról hogy megvehessenek bármilyen hasonló kategóriàjú autót.

Én inkább benzines Mustangot vennék ha lenne ennyi pénzem,de ettől még ami tesztet làttam és olvastam róla ha már elektromos SUV-ot akarsz a sportosabb fajtából jó választás lehet.Azzal egyetértek hogy más nevet kellett volna adni mert teljesen más értékeket képvisel,csak marketingfogás az egész de ettől még lehet jó csak más módon.

2023. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
nem mustang és nem azért mert elektronoms hanem azért mert suv.
2023. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!