Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hűtő sapkábol kiesett a...

A hűtő sapkábol kiesett a szelep, es benne van a hűtőben. Okozhat valami bajt?

Figyelt kérdés
2007 es suzuki swift. Levettem a hűtő sapkát mert fogyott a hűtővizem, és észre vettem, hogy sapka elvan törve. A szelep, rugó hiányzik a sapkárol. A hütö sapka alkatrészei, bele estek a hütőbe. Egy tömítést sikerült kiszednem, de a van amit nem nem tudtam nem is találtam. Ha újjal jol belenyulok érzem a rúgot hogy ott van bene a hűtőben, de nem tudom kiszedni. Az új hűtösapka attol függetlenül rá megy a hűtőre. A kerdés az, hogy okozhar valami bajt, ha benne marad a hűtőben a régi hűtősapka darabjai? Vagy ezert komplett hűtőt kell cserélnem ?

2023. márc. 11. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhat.
2023. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dugulást okozhat a rendszerbe vagy mit okozhat? Eldugod es elkezd forrni a viz? Csak hűtő cserével orvosolható problema?
2023. márc. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!