Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia olajcsöpögés?

Skoda Octavia olajcsöpögés?

Figyelt kérdés
Adott egy 2014-es Skoda Octavia 1.8 tsi. Vezérlést cseréltek rajta (láncos). Pár nappal miután haza hoztam, észrevettem, hogy elég rendesen csöpög az olaj a motor jobb oldala felől. Vissza vittem, szimeringet cseréltek. Utána ugyanúgy csöpögött. Megint visszavettem, akkor a komplett vezérmű fedelet kicserélték (állítólag ezt már a vezérléscsere során meg kellett volna tenni, mivel gyárilag bele van sütve ebbe a fedélbe a tömítés, és csak így lenne az igazi). Még ezek után is csöpög… valakinek nincs ezzel kapcsolatban valami tapasztalata? Vagy ez már örökre csöpögni fog?

2023. márc. 11. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy csöpög. Mi is nemrég cseréltünk vezérlést 2.0 TSI-n, volt főtengely szimering csere, alsó fedél csere tömítéssel és felső fedél tömítés cseréje. Ha ennyire nem képesek normálisan megcsinálni akkor mosd le az említett részt tisztára, menj pár kört az autóval és figyeld honnan jön az olaj. Utána vagy visszaviszed ugyan oda és megmutatod nekik honnan jön vagy elviszed egy másik helyre.
2023. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem másik helyre fogom vinni, egyszerűen hihetetlen, hogy otthagy náluk az ember egy rakat pénzt, és nem képesek normálisan megcsinalni meg ennyi idő után sem… nincs már kedvem visszavinni oda nem tudom hanyadik alkalommal. Gondoltam rájuk lehet bízni, mert az öcsém autóján is cseréltek vezérlést, és teljesen jó volt utána. Most jelenleg már több a rossz tapasztalatom ezzel a hellyel kapcsolatban, mint a jó.
2023. márc. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!