Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sötétített hátsó szélvédőn...

Sötétített hátsó szélvédőn nehezebb a kilátás?

Figyelt kérdés
az autóm hàtsó szélvédője sötètített,de olyan,mint ha párás lenne az üveg,és nem lehet teljesen tisztán kilàtni rajta.rendes műhelyben csinálhatták a sötètítést,mert műbizonylatos.
2023. márc. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehezebb. Hogy ez neked mennyire elfogadható, azt csak te tudod megállapítani.

Annak idején, mikor autószerelőként dolgoztam, szívből gyűlöltem a sötétített ablakú autókat. Mivel én voltam Magyarországon az egyetlen ember, aki nem hatvankettőbe' IFÁ-n tanút vezetni és nem volt annyira jó sofőr, "min' a rejkőnen az efegybe", ezért nekem mikor megpróbáltam beállni a műhelybe, komoly gondot okozott az, hogy az ablakokon át kb. semmit sem láttam. Persze, tudom, az Igazi Magyar Autós külső tükörből tolat és amúgy is "érzi" az autót, de mint írtam, én nem ilyen voltam. Ellenben nagyon sok olyan hibát javítottam a karosszérialakatos kollégákkal együtt, ami úgy indult, hogy "én érzem az ótót, én tudom, mi hol van...", aztán valami közelebb volt, mint lennie kellett volna, de természetesen sosem a sofőr volt a hibás.

Úgyhogy ha a fóliás hátsó ablakokon át nem azt látod, mint szeretnéd és ez zavar, az teljesen természetes.

2023. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehezebb a fóliázott és a gyárilag sötétítettel sem. Nem hólyagos a fólia esetleg?
2023. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de,olyan mint ha hólyagos lenne
2023. márc. 11. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szedd le, mert sz/r, ha kell a sötétítés, akkor rakass újat valami normális helyen


#2

2023. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!