Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy mehetett így át a műszaki...

Hogy mehetett így át a műszakin? Vagy nem nem nézik ezt annyira szigorúan?

Figyelt kérdés

Üdv! Tavaly vettem egy Kawasaki cruisert, aminek az első lámpáját valaki kicserélte egy sufnituning xenon fényszóróra. Az eredeti vezetékezésböl nincs meg semmi sem. Én azt hallottam, hogy elég szigorú a motoroknál a műszaki, így nem értem hogy mehetett ez át tavaly (friss müszakival vettem). Gondolom ment valamennyi pénz a zsebbe, hogy átmenjen, vagy ezzel nem foglalkoznak?

Most azt tervezem, hogy szerzek bontóból gyári cuccot hozzá aztán visszaalakítom. Vagy esetleg ha tudtok valami alternatív megoldást akkor azt szivesen fogadom!



2023. márc. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20-as a papírok közé és már nem is olyan szigorúak a biztosok. Ha az összeset összeszednék amelyik néha becsukja az egyik szemét akkor nagyon sok vizsgaállomás bezárhatna munkaerőhiány miatt.
2023. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem NKH vizsgabázison simán átmegy így is.
2023. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az előző tulaj rokonhoz, vagy egy nagyon jó haverhoz vitte, és egyszerűen nem foglalkoztak vele. Vagy műszaki előtt visszaállította gyárira és amint kész lett újra ment vissza a kókány cucc. Ha van ügyfélkapud vagy egy ismerősödnek akkor nézd vissza a régebbi fotókat.


Hívd fel akitől vetted és kérdezd meg tőle. Ennyire egyszerű.

2023. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az ügyfélkapunk nem látszik, csak annyi, hogy leszedte a pótlámpákat (azok is vannak rajta), de a fö lömpába nem lehet belelátni természetesen. Maga a lámpa búra az gyári, csak az égöt meg a vezetékezést cserélték ki.

Akkor jól gondoltam hogy pénz van a dologban.

Egyébként akitől vettem az valszeg jópénzért vette a motort, mert nem volt sokáig az ő tulajdonában, lényegében megvette, lemüszakiztatta aztán adta tovább. Viszont elötte 3 évvel volt az utolsó müszaki, szóval 1 évig nem volt használva a motor.

Na mindegy, jövő nyárig még van időm valamit kezdeni vele.

2023. márc. 16. 15:32
 5/5 NTBS ***** válasza:
Kenőpénz.
2023. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!