Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz jogosítványt...

Mennyire nehéz jogosítványt szereznie egy olyan embernek, akit sohasem érdekeltek az autók?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy mennyire egyszerű a KRESZ vizsga, meg hogy van aki már tanulás nélkül is mindent tud. Én viszont egy olyan ember vagyok, aki az autó alkatrészeivel sincs tisztában, és meg a táblákból is csak egy párat ismerek. Fogalmam sincs mi az a kuplung, nem tudom hogy kell tankolni, a parkolásnak meg még a gondolatától is kiráz a hideg. Egy ilyen embernek mennyi idő és mennyire nehéz jogosítványt szereznie?

2023. márc. 16. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Akkor mi a frásznak a jogosítvány?

Állandó hidegrázást akarsz?

2023. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakból a legegyszerűbb a tankolás.
2023. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Mert kell. Úgy gondolom, majd belejövök. De vajon mennyi idő alatt? És nagyon sokat kell majd a KRESZ-t tanulnom?
2023. márc. 16. 22:33
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Az nem a válaszadóktól függ! 😜
2023. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A kreszt ugyanúgy kell megtanulnod mint a Nemzeti Dalt, a Himnuszt, az Egri csillagokat stb, az ment? Akkor ez is menni fog, sima tananyag, egy hónap alatt bebiflázható. A vezetéshez nem kell műszaki érzék, arra van a szerelő, az meg hogy mennyi órát kell venned majd az oktatód megmondja, minimum 30-at az tuti, de határ a csillagos ég, van aki 200 órát vesz, ki mikor érzi magát magabiztosnak, ezt még magamról sem tudtam előre megtippelni, puding próbája az evés. Az ilyenek meg hogy tankolás :D majd belejössz az autó gondozásába, ha valaha volt háziállatod akkor ez sem lesz nehezebb.
2023. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért kell letenned, mert munkához stb valamihez muszáj, elvárás, akkor tedd és a kényszer rá fog vinni hogy sikerüljön. Ha csak úgymond "társadalmi" elvárás miatt "kell", vagy hogy legyen, akkor így ilyen hozzáállással nincs meg az a plusz ami motiválja azokat akik igazán meg akarnak tanulni vezetni, mert valamennyire szeretned is kell, és képben is kell lenni a dolgokkal.
2023. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embert nem érdeklik az autók, nem érdekli az autó működése, el is felejtik a nagy részét a kresz vizsga után. Az emberek csak közlekedni akarnak, a tanfolyam megtanulják az autó kezelését, és annyi.


Az te tudod, hogy könnyen tanulsz-e vagy nehezen.

2023. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért akarom megcsinálni, mert apám felajánlotta, hogy ha még most elkezdem, akkor kifizeti az egészet. Viszont ha később csinálom, akkor már saját pénzből megy. Ilyen ajánlatot nem utasíthattam vissza, pedig ezidáig szó sem volt arról, hogy én vezetni szeretnék.
2023. márc. 16. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
még közbe megszeretheted, ha még nem próbáltad nem tudhatod igazából, milyen lesz, evés közben jön az étvágy
2023. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az előző kérdést.

Simán lehet jogosítványt szerezni még akkor is, ha azt se tudod melyik ajtón kell beszállni.

2023. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!