Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki, mit jósol a regadó megszün...

Ki, mit jósol a regadó megszüntetését követő időre? Hogyan változnak a hsználtautó árak?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretném eladni a kocsimat és szeretnék venni helyette egy picit jobbat,ezért nem lenne rossz,h jó áron tudnám eladni...
2010. okt. 6. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt még senki nem tudja neked megmondani, de ha van rá lehetőséged hogy addig más kocsival járjál akkor add el még idén a kocsidat és addig járj a szüleid kocsijával, vagy ha van 2 kocsi a családodban ( márha van ) akkor a másikkal, vagy próbáld addig nélkülözni, mert idén még viszonylag jó áron el lehet adni az autókat.


Megkérdezhetem hogy milyen autód van? Én éppen kocsivásárlás előtt állok, ha eladásra szánod akkor pár infót írj róla ide kérlek, visszanézek még.

2010. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most honnan jött h eltörlik? Megint szó van róla?
2010. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még ott tartok hogy a jobbik ígérte hogy eltörli de most nem tudom mi a helyzet, engem is érdekelne, ill az is hogy meddig áll fent a "zöld út"?
2010. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem egy vezetőoktató mondta...Nem néztem még utána,itt próbálkoztam először.

Egy 95-ös f astrám van.2. tulaja vagyok és nagyon gondos gazdája volt meg én is vigyáztam rá szinte,mint a szemem fényére.160000km van eddig benne,de ezt igazolni is tudom.Ha bővebben szeretnél tudakozódni,írj nyugodtan!

2010. okt. 6. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok:


Köszönöm a válaszod és a türelmed, én nagyobb kategóriás autót keresek. Sok szerencsét kívánok az eladáshoz, és a vételhez!

2010. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
magyarországon az eus árakhoz képest irreálisan sokba kerülnek a használt autók. én nem tartom valószínűnek, hogy a közeljövőben változás lesz regadó téren, de HA eltörlik, akkor nagyon nagyot fognak esni a hazai használtautó árak.
2010. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. okt. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!