Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs szikra?

Miért nincs szikra?

Figyelt kérdés

Van egy 450r CRF-em,a motor minden jó maga motorikusan csak szikra kéne de nincs...

Az összes kábelen folytonosságot mértem,egyik sem szakadt.A generátornál (kék,fehér kábel a magas feszültségű,16 ohm ot mutatott az tökéletes a szerviz könyv szerint a jeladó 0.233 azt már nem tudom de jó kéne legyen szervizkonybe nem írja a jeladó értékét.Amikor rugom felmegy 100 voltra is.Trafo jó, gyertya jó,cdi is jó kéne legyen de sajnos nem tudom hogy lehet leellenőrizni hogy jo-e.Amikor rúgtam le volt természetesen a trafo testelve és a gyertya is és szikra nincs mi lehet probléma?



2023. márc. 18. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
100V nem tünjk igazi bikasütö szikrának. (Bár nem tudom hol és hogyan mérted ezt a feszültséget??) Az is lehet, hogy valahol a nagyfesz káben lecicereg.
2023. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!