Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sima mk3 Sciroccobol lehet...

Zsebtucsok75 kérdése:

Sima mk3 Sciroccobol lehet csinálni R-linet?

Figyelt kérdés
Bontóból vagy mondjuk ebay-ali-n lehet taláni utángyártott r-line küszöböket illettve első-hátsó lökhárítót?

2023. márc. 19. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, sokan csinálják. Ugyanaz az autó, simán felrakhatók a lökhárítók, küszöbök. Egyedül a kipufogónál kell minimálisan résen lenni, nehogy beleszaladj olyanba, aminek két oldali kivágása van a végeknél
2023. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a procedúra milyen összegeket kóstál ha megkérdezhetem? (2 küszöb, első, hátsó lökhárító)
2023. márc. 19. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha találsz bontottan színazonos lökhárítókat, akkor még kis ügyességgel otthon is fel tudod rakni. Ha nem, akkor elemenként 30-40k fényezés is lehet, meg egy szerelő, aki felrakja pár 10k biztos. Ha megvan a Scirocco, lépj be a facebook csoportokba és segítünk keresni alkatrészt. Van pár ember, aki sorban hordja be őket bontásra, könnyen lehet, hogy ha nem sürgős, akkor pár hét alatt megtalálsz mindent bontva. Vagy allegro.pl
2023. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseged es a korrekt valaszod :3
2023. márc. 19. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit, jó közösség vagyunk, szóval ha csatlakozik valaki egy új kocsival, azt támogatjuk :D


Milyen van tervben? Vagy már meg is van?

2023. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2011 utáni 2.0 crtdit szeretnék keresni, fekete színben, fekete belsővel. 4 millió lenne a teteje.. nemtudom, jelenlegi ár érték aránnyal bele férnék e ezzel az összeggel a követelményemhez. Remélem találni fogok egyet idővel 200e km körül..

többet nagyon nem szánnék egyenlőre rá.. idővel foglalkozgatnék vele, felni, illetve ezek az r line kiegészítők stb .. bàr jobb lenne találni alapbol ilyen r lineost.. jövő hónapban fb csoportban is teszek egy próbát hátha fog eladni valaki..

Sokat olvastam a tsi motorokról amik bennük vannak.. én megbízhatót szeretnek tehát a dízel mellett döntök mert erre mondanak a legpozitivabb visszajelzeseket. :)

2023. márc. 21. 02:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is dízel van.

2011 utáni TSI-k sem rosszak, a 2.0 meg amúgy is rendben van. 4M már jó keret. Abból lehet jó dízelt venni.

2023. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!