Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosóba be lehet állni...

Autómosóba be lehet állni biciklivel is?

Figyelt kérdés
Szabadtéri autómosóra gondolok olyanra mint ami az OMV kutakon van. Be lehet állni biciklit mosni is? Nem fognak szólni érte? A pénzt be kell dobálni az automata részére. Arra a típusra gondolok.

2023. márc. 19. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem fognak szólni,én is szoktam
2023. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Kifizeted a használatot, onnantól a kutyát nem érdekli, hogy mire használod a vizet/mosószert.
2023. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én már láttam, hogy ott biciklit mostak.

Mondjuk én a sajátomnak biztosan nem esnék neki magasnyomásúval.

2023. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

A vakvilágba is engedheted a vizet, ha fizetsz senkit nem érdekel

#3 miért? Úgy jön csak le rendesen a makacs szennyeződés. Semmi baja nem lesz tőle.

2023. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én a 100 ft-osban már többször mostam le, nem szóltak

de ha szólnának akkor is nagyívben lexarnám

2023. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk sokszor szokták ezt de inkább cross motorokat, quadokat visznek oda lemosni. Mivel közel van egy erre való tereppálya így ebből nem csinálnak ügyet. Az üzemeltető srác egyszer szólt de csak annyit kért hogy a sarat ami a betonon van csapassuk át annyira hogy menjen a lefolyóba, tehát ne hagyjanak ott egy sárkupacot ennyi kérése szokott lenni.
2023. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
#6 ez jogos, sok mosóban ki is van téve, hogy a túlzottan saras járműveket nem lehet mosni.
2023. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

"#3 miért? Úgy jön csak le rendesen a makacs szennyeződés."

Az autó generátora is csak úgy lesz tiszta, próbáld csak ki!

Ha a biciklin újrazsírozod a csapágyakat, akkor oké. Nekem egy mosás miatt nincs mindig kedvem megtenni.

2023. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez alap dolog. Ha mocskos, saras a bringám, akkor lemosom, és újrazsírozom. Ezt hívják úgy, hogy vigyázunk a dolgainkra.
2023. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen. Persze nem a Campinget viszem oda, hanem a túrázósat. Eddig nem szóltak. Egyszerű mosóba visszük, nem a sokfázisúba.
2023. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!