Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves fiúnak, kezdő autónak...

18 éves fiúnak, kezdő autónak Audi A3?

Figyelt kérdés
Fiamnak szeretnék venni egy 2009-es A3-ast. 1.6 benzin, 1.9 PD TDI, 2.0 TDI jött eddig szóba. Melyik a legmegbízhatóbb szerintetek? Mire kell figyelni vásárlásnál, illetve mik a típushibák? Esetleg ha van köztetek tulajdonos, tudnál mondani egy körülbelüli éves szervízösszeget?

2023. márc. 19. 18:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves az aggódásotok, de az iskolában is kiválóan teljesít és a munkában is.

Nem dolgozza magát szét, home officeban van és nem állami iskolába jár, hanem magángimnáziumba, ahol teljesen más az iskolarendszer. De nem ez volt a kérdésem, ha pedig nem tudtok arra válaszolni, ne reflektáljatok semmire inkább. Szülőként pedig nem érzem, hogy megbuktam volna, ha mindenkinek ilyen gyereke lenne, a világ nem lenne ilyen. 🙂

2023. márc. 22. 00:24
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 Ha mindenkinek olyan szülője lenne, aki iskola mellett hagyja teljes állásban dolgozni a gyerekét, valóban nem ilyen lenne a világ, hanem még több ronccsal lenne tele, te szégyenfattya. A gyerekednek tanulnia kéne, nem güriznie, képzelem, milyen munkát végez heti 40 órában a zéró képesítésével. A te felelősséged lenne, hogy legalább egy használható diplomáig támogatod a gyereked, és nem dolgoztatod!
2023. márc. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És ezt a felelősséged de facto a születésekor vállaltad. Látom, b*szni volt ész, gyereket nevelni nem, gondolom a feleségednek (ha még van) szintén ennyit segítesz a háztartásban. Elképesztően szégyellem magam minden férfi nevében miattad.
2023. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Morzsi007 ***** válasza:

Az irigység megmutatkozott az előttem hozzászólók válaszaiban.

Kicsit elkanyarodtatok a kérdéstől.


Szerintem sokan örülhetnének, a gyereküket magán gimnáziumba íratnák és mellette otthonról dolgozna, nem a facebook-ra, meg instára posztolna, mint sok fiatal, még nyári munka is büdös nekik, de a Air Force One cipőt megkövetelik meg többi cuccot.

Ha a szüleim anno nekem is azon gondolkodtak volna, hogy Audi-t vegyenek vagy hasonlót….,de csak Wartburgot kaptam meg néha-néha. 🙂

2023. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2023. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az irígység megmutatkozott az előző kommentekben😂🤷‍♂️
2023. márc. 23. 04:04
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, nem írtam ki új kérdést, nem csak egy ember használja ezt az oldalt.
2023. márc. 23. 04:05
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja nem egy ember használja az oldalt, az összes waldorfiban kézműveskedő 18 éves apja A3-at akar venni a gyerekének XD

Egyébként persze, lehet dicsekedni meg minden, de 2-nél több agysejttel felmerül a kérdés, hogy vajon mi lehet az elvárt szint, ha mind a két helyen, teljes embert igénylő terhelést hibátlanul vesz valaki. Nyilván valahol ott a kaki a levesben, hogy egy klasszikust idézzek. Majd az élet megmutatja később, hogy mi az.

2023. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem waldorfba jár, hanem a BIS-be. Abban pedig semmi komoly elvárás nincs, hogy fel kell vennie a telefont, ha megkeresik egy problémával és rögzíteni a gépen.
2023. márc. 23. 13:11
 20/20 A kérdező kommentje:
Te meg legalább 10 választ adtál már, nem unod?
2023. márc. 23. 13:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!