Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etitán-on alapból hány órát...

Etitán-on alapból hány órát kapunk?

Figyelt kérdés

Már nem is emlékszem hogy működik. Van egy dátum ameddig használhatjuk vagy egy intervallum ameddig be lehetünk jelentkezve?

Szeretném rövid idő alatt letudni.



2023. márc. 20. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden tananyagnál meg van adva hogy meddig elérhető, ez változó az alap KRESZ az fél év talán / 30 óra, ha meghosszabbítod akkor + 90 nap / 12 óra az elérhetősége. Maga az e-titán fiókod megmarad, csak ha lejár a tananyag akkor tanulni nem tudsz benne ameddig újra be nem fizetsz valamire.
2023. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 70 óra vagy 180 nap. Amelyiket előbb eléred.
2023. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szerződése van az autósiskolának. Nekem 60 óra / 180 nap volt, de iskolakeresésnél láttam olyat is, ahol csak 30 vagy 45 óra, és fizess ha többet akarsz.
2023. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én 24 óra alatt kétszer (!) átvettem a TELJES tananyagot + csilliárdszor megcsináltam a próbavizsgát, 74 pontos lett az éles vizsgám, szóval szerintem még a 30 óra is bőven elegendő lehet.
2023. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!