Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fejegységet vegyek?

Milyen fejegységet vegyek?

Figyelt kérdés
1 dineset szeretnék (nem a kihajló képernyős meg az ilyenek, hanem a sima gombos) amire az erősítőnek rá tudom kötni a sub kábelt és igazából sok funkciót tudjon, bluetooth, usb, szóval igazából nem a "gagyi" fajta ami ilyen 5-10ezer forint környékén van, hanem a komolyabb fajták közül lenne jó. elnézést, hogy ilyen primitivem irom le ezeket a dolgokat, de nem nagyon értek hozzá. nem tudom milyen áron vannak, de kb. 50.000ft-ot szánnék rá. ha valaki tud nagyon jót drágábban meghallgatom, de az előbb említett ár lenne az optimális.
2023. márc. 26. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyet vettem barátnőm autójába. Nekem is ugyan ez a márka van csak CD lejátszó nélküli.


Amire neked kell arra jó lesz, és azért a JVC nem egy rossz márka.

2023. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!