Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől vilàgíthat a légzsàk...

Mitől vilàgíthat a légzsàk visszajelző?

Figyelt kérdés
elvittem egy kozmetikàba az autót,egy teljes belső takarításra. most vilàgît a kis sàrga légzsàk hibakód. eddig nem vilàgított soha. létezik hogy takarîtás közben elnyomkodtak valamit?vagy pont most romolhatott el?
2023. márc. 30. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"az üléseket is kiszedték amikor takarítottàk"

Akkor itt a baj. Az oldallégzsákok az ülésből nyílnak ki, alul egy elektromos csatlakozójuk van, amit az ülés kiszereléséhez szét kell húzni és ezt a számítógép hibakódként tárolja, akkor is, ha lekapcsolt gyújtásnál történt meg és visszadugták utána. Meg kell győződni róla, hogy összedugták a csatlakozót, töröltetni kell ezt a hibakódot, majd megnézni, újra előjön-e.

2023. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azt nem tudjàtok,hogy azokkal a hibakódolvasó meg törlő eszközökkel is ki lehet törölni,amit neten lehet venni?
2023. márc. 30. 21:58
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha olyat veszel ami több vezérlőhöz is hozzáfér, pl. Carly Premium, akkor igen.


A 3-4 ezer forintos eBayes, Amazonos, stb… nem fogja tudni törölni.

2023. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ti ezt szóvàtennétek a kozmetikában?vagy tökmindegy hova vittem volna,ha kiveszik az ülést,akkor ugyanúgy vilàgítna a lámpa?
2023. márc. 30. 23:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha kiveszik az ülést úgy, hogy nincs lekötve az akku akkor mindenképp észreveszi. Ugyan ez a helyzet ha mondjuk valamelyik ajtót elviszed fényeztetni. Azért rákérdeznék, hogy ha már megvan a hiba, nincs e ismerősük aki eltüntetné.
2023. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp szóvá tenném. Én is azt gondolom, hogy jó eséllyel vannak olyan kapcsolataik, hogy meg tudnak kérni valakit a hibakód törlésére. Ha nem, akkor nekik illene viselni a költségét, hacsak nem kifejezetten te utasítottad őket az ülések kiszedésére.
2023. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ismerem a kozmetika tulajàt. nem én utasítottam,hanem egy teljes belső takarîtás lett megbeszélve,kàrpit tisztítással. azt úgy végzik,hogy kiveszik az üléseket. van egy szerelő ismerősöm,tudom hogy van hibakódtörlője,majd megkérdezem hogy ezt is ki tudja e törölni.
2023. márc. 31. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!