Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a "menő" melyik a...

Melyik a "menő" melyik a "ciki" autómárkák a fitalak körében?

Figyelt kérdés
Es például egy ford focus-t hova sorolnak be?
2023. márc. 30. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Állapotfüggő. Egy tip-top focus teljesen jó.

Az a gagyi, amikor nyiszorgo lengescsillapítokkal, agyon karistolt bejemvekkel, oudikkal es mergakkal próbalnak emberek prezentalni. Azt egy szett gumi már halal nekik hozzá.

2023. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%

Ciki: Dacia, Daewoo, Suzuki

Menő: BMW, Mercedes, VW, Honda stb.


Ford Focus középkategória.

Pl. egy 20 éves rohadó küszöbű focus sedan, inkább ciki kategória, egy újabb rs meg kifejezetten menő.

2023. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Ford Focus az semleges. Van autód? Van. Ennyit tud. Illene azért jó állapotút venni.
2023. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

Számít bármit is?


Prémiumok, VW golf, passat, scirocco esetleg a Civicek


Ciki kb amit a kettes felsorolt

2023. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesek között menő bármi onnantól hogy nem BKV-zol, anno emlékszem a haveromnak volt egy Ticoja, a másiknak egy Polo, a harmadiknak meg egy Matiz, a legmenőbbek voltak hogy azokkal jártak suliba és nem gyalog. A kicsi autók szerintem manapság kifejezetten menők egyébként elektromosban a fiatalok között. Akkoriban, 10 éve amúgy az ML Mercit tartottam iszonyú menőnek lol, ma már égne benne a pofám :DDDD

Jelenleg még mindig fiatal vagyok, 29 éves, ha ez még annak számít, reális keretek között a Volvot tartom a legmenőbbnek, cikinek pedig márkától függetlenül a láthatóan lerúgott, tákolt autókat, amiknek bontóban lenne már a helyük de még az utolsó leheletüket is kihajtják belőlük az igénytelen gazdáik.

2023. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

A Ford semleges.

VW, Audi, BMW, Honda a menő. A Mercedes és Volvo, aminek van még tekintélye, de ezt inkább idősebbek veszik.

2023. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Revolúcióbiológus ***** válasza:
38%

A Ford nagyon boomer márka. A prémiumautók nyilván menők mondjuk egy kőműves szakiskolában, de egy szociológus bulin már aligha.

A koreai autók népszerűek az okostelefon-generációnál.

2023. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

“A prémiumautók nyilván menők mondjuk egy kőműves szakiskolában, de egy szociológus bulin már aligha.”


A vízvezeték-szerelő és a közgazdász végzettségű ismerősöm is ugyan úgy Audival jár.

2023. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az én focusom ezt tudtam emberi áron venni:D

Azért kérdezem,mert ősztől egyetemre megyek és remélem nem lesz gáz ilyennel járni.

2023. márc. 30. 23:10
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Én azt vettem észre, hogy Audival általában a pénzes prolik járnak, akik kompenzálni akarnak. BMW-vel anyuci/apuci kedvencei (pl. az ismerős csaj, aki a diplomaosztójára kapott egy BMW-t a gazdag szülőktől), Hondával/VW Golffal meg a városi hülyegyerekek, akik száguldoznak állandóan. Itt is egy ilyen okozott balesetet nemrég.
2023. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!