Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 2009, 2010-es...

Szerintetek egy 2009, 2010-es Porsche 911 az még ,,menő”?

Figyelt kérdés

Nem régi? Vagy sportkocsiknál egy 10 év az nem számít réginek?

Mit gondoltok ha megláttok két 20 éves egy 2010-es Porsche 911-el?



2023. márc. 31. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon menő, te leszel a falu fütyije.
2023. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 911-ből mindegyik menő. A Porsche nem sok autót csinált a történelme során, ami ciki lett volna akárhány éves korában is. Így hirtelen csak a 924 és a Cayenne jut eszembe, amivel nem szívesen mutatkoznék.
2023. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Annyi autó van mindenhol,hogy szerintem pont nem érdekli az emberek nagy részét,sem a Porsche,sem semmi más kocsi.Egyébként meg két 20 éves ebben a felállásban inkább röhejes,mint menő.Tizenéves butuska tiniknek biztos bejön.
2023. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!

Miért röhejes?

2023. márc. 31. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Te nem leszel menő. Az autó sem menő, mert egy 911-re nem ezt a szót használjuk, arra ott vannak a kotla BMW-k. De szóhasználattól függetlenül igaz, hogy az autó miatt te semmivel nem leszel jobb. Sőt, minél jobb és drágább autóban ülsz, annál jobban kinevetnek majd, amikor "menőzni" próbálsz és feltekeredsz egy fára. Meg fater, aki fizeti az autót, annál nagyobb pofont fog adni ott a helyszínen, ami csak még több nevetésre ad majd okot a nézelődőknek, beleértve azokat a csajokat, akiknek imponálni akarsz, full sikertelenül.


Egyébként a 2010-es az még pont a kevésbé menő 911-esek közé tartozott. A 996 volt a legsikertelenebb, a 993 után elég nagyot változott a külseje, sokkal letisztultabb lett és ez sokaknak nem tetszett, elvesztette a vad küllemét, amerikában konkrétan női autóként néztek rá. A 997 egy fokkal jobb lett, de még az is langyos, ez ugye az amiről te is beszélsz. A 991 kezdte újraéleszteni a megítélést és a 992-vel most már eléggé magas presztízse lett ismét.

2023. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok.

A kocsi lehet hogy jópofa,csak az emberek szánalmasnak tartják,hogy két gyerek ezzel akar villogni.Az a baj,hogy azt hiszitek(vagy a két 20 éves azt hiszi),hogy emberek el lesznek ájulva a csodától,közben nem.

2023. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül villogni.
2023. márc. 31. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

#6 "azt hiszitek(vagy a két 20 éves azt hiszi),hogy emberek el lesznek ájulva a csodától,közben nem."


Ezt én inkább úgy mondanám, hogy azt hiszik, hogy amikor jó autót látnak, akkor rögtön a sofőrt kezdik bámulni. A retkes kutyát sem érdekli a sofőr, emiatt írtam (#5), hogy ő semmivel nem lesz menőbb tőle, mert senki észre sem fogja venni. Minél jobb az autó, annál jobban az autót nézik és annál jobban szarnak a sofőrre. Én előttem elmegy pl. egy autó ami nagyon tetszik, akkor azt az autót fogom nézni, nem a sofőr hülye fejét.


Meg ugye azt is írtam, hogy nyilván apuci fizeti, szóval ha meglátnak egy 20 éves gyereket egy ugyanennyi milliós autóban, akkor rögtön tudja mindenki, hogy neki apuci vesz autót. Az meg mindenki szemében szánalmas. A nőket sokkal jobban vonzza egy saját pénzből vett Opel, mint egy ajándék Porsche. 20 évesen apuci árnyékában élni nagyon gáz.

2023. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

3 vagyok,8 jól írod,igen.

Én amúgy meg olyan típus vagyok,hogy utálom ha valaki menőzni akar a külsőségekkel.Sosem lehet tudni mi van a háttérben(vagy mi nincs).

De hát a 20 évesek máshogy látják,ami érthető,én is voltam 20 éves.XD

2023. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki már úgy akar autót venni hogy mennyire menő abból nem sok jót nézek ki.

Normál esetben az ember magának a saját szempontjai szerint vesz autót nem pedig, hogy mennyire " menő ".

2023. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!