Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WestEnd mélygarázsban hogyan...

WestEnd mélygarázsban hogyan lehet fizetni?( Westend applikáció nélkül)

Figyelt kérdés
Hogy működik? Be megyek parkolók amíg akarok és a kijáratnál kell fizetni? Bankártyával lehet?
2023. ápr. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizetsz az automatánál, majd van 10-20 perced kihajtani, pont ugyanúgy mint kb. bármelyik magánparkolóban a világon.
2023. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sose parkoltam még parkoló házban jogsim is 2 hónapja van.

Szóval be megyek le parkolók aztán ha végeztem keresek egy automatát és kifzitem utólag?

2023. ápr. 2. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Amikor bemész akkor a sorompónál kérsz egy jegyet a gomb benyomásával. Amikor meg el akarsz jönni akkor megkeresed az automatát ahova bedugod a jegyedet és kifizeted a parkolást. Tudsz fizetni bankkártyával, érmével és bankjeggyel is.
2023. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Behajtáskor kapsz egy jegyet, azt kell az automatánál leolvasni, vagy beütni a sorszámát. Aztán kiírja hogy mennyi az annyi, kifizeted, aztán mehetsz.
2023. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!