Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy II-es Golf 1.6-os (benzin)...

Egy II-es Golf 1.6-os (benzin) miért jobb, mint egy 1.6-os Bora benzinmotor ?

Figyelt kérdés
Pedig állítolag "korszerűbb" konstrukció, a régi Golfokat istenítik, ezeket az új benzinmotorokat meg folyamatosan szidják. Mi az oka ennek?

2023. ápr. 2. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hogy mi az oka? Régen azért csinálták az autókat, hogy legyen, most meg azért, hogy fogyjon. Van olyan ismerősöm akinek kettes golfja is van. Kettes golf gtd, hogy egész pontos legyek, azzal jár a mezőre. Több mint másfél millió km van benne. Volt már váltó csere, többször is fúrva volt motor és van rajta rozsda is, de még mindig megy és jó pár dolog még mindig gyári benne.
2023. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
#1 Nincs baj azzal hogy egy idióta vagy, de legalább ne reklámozd
2023. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelezném, hogy az egyes komment amire válaszoltam törölve lett, szóval tessek figyelmen kívül hagyni. (2-es válaszoló voltam)
2023. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt jobb. Lehet "gondozasmentesebb", de ennyi.
2023. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 és a "nem megy, de legalább eszik"-hez mit szólsz? Egy Bora esetében.
2023. ápr. 2. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ráneztem és a 72 lovas Golf II 14.1mp alatt van 100-on és 165 a vége papiron.

Ennél jobb a Bora, de tény, hogy sosem lesz haladós kocsi igazán.

2023. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!