Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó néhány embernek hogy...

Mire jó néhány embernek hogy megpróbál megelőzni , gyorsítani autóval , amikor motorkerékpárral elhaladok mellette?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem hogy egy lassan haladó autó mellett elmegyek motorral utána hirtelen az autó gyorsításba kezd, holott tudhatná hogy egy nagy teljesítményű motort nem tud megelőzni ( 900ccm 110LE)...a másik fele az hogy neki úgyis piros lesz a lámpa én pedig simán elhaladok a biciklisáv ban vagy az autó sorok között. Egyszerűen nem értem hogy ebben mi a logika? Engem nem zavar ha valaki gyorsabban akar haladni csak nem értem hogy miért akkor kezd el gyorsítani amikor elhaladok mellette előtte nem volt neki sürgős......🤔 Azután pedig nagyon sokszor utoléri a következő autót és majdnem belerohan. Egyszerűen nem értem hogy ezeknek az embereknek mi haszna van ebből?

#motorozás #Motor kerékpáros közlekedés
2023. ápr. 4. 04:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

🤷🤷🤷


Nagyon sok az ostoba ember, kár rajta rágódni.


Reggel miért hajt mindenki munkába? Pedig itthon elvileg senki nem szeret dolgozni mégis 90-es táblánál megyek 100-al aztán állva hagy mindenki. Nem az én dolgom had menjenek csak na, érted…

2023. ápr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok idióta személyes sértésnek veszi, ha megelőzik.
2023. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert bu*ik! Ezt én is tapasztalom időnként, mikor autóval előzök. Előttem szüttyög, de amikor megelőzném és mellette vagyok, hirtelen megtalálja a gázpedált. És ahelyett, hogy segítené az előzést, elkezdi nyomni. Nem értem ez mire jó. Azt gondolja, hogy ekkor meggondolom magam és visszasorolok mögé?! Ha így is tenném, nem értem ez miért okoz örömet egyeseknek.
2023. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Anno mikor nem volt tempomat a kocsiban és megelőztek ránéztem a sebességmérőre, hogy ő volt a kretén vagy én. Ha én mentem lassan akkor visszamegyek a megengedett sebességre, de az előzéseket segíteni szoktam nem gátolni.


Életemben egyszer gátoltam azt is kétkeréken, de akkor balesetet előztem meg. Mentek át a zebrán a zabi meg ki akart menni mögülem, szépen bementem középre.



Aki nem hagyja az előzést vagy vérszemet kap tőle, az tipikusan az élet császára kiscsávó, aki szerint attól nedves Lakatos Vanessza az anyósülésen ha közveszélyesen közlekedik

2023. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert megalázó számára,hogy megelőzöd őt,az Istent!
2023. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg úgy akarsz járni, mint az ismerősöm, aki ugyanígy mindig elszlalomozott a kocsik között, hogy ő legyen az első, de egyszer egy nála nagyobb köbcentis autó hamarabb indult, ő meg repült 10 métert

A biciklisávba meg nem megyünk fel motorral kivéve ha kretének vagyunk...

2023. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Mondjuk a biciklisávban neked nem nayon kéne közlekedned:)
2023. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy 900 köbcentis motornál szinte minden autó nagyobb, attól még el sem indulnak, mire a motor már a következő kereszteződésnél jár.
2023. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is játsszák, hogy megpróbálnak legyorsulni, elektromos autónak amúgy néha sikerül is. Nem is a kocsisor közül indulok, hanem előrébb megyek egyértelműen egy autó elé. Biztos azért, mert én olyan szabálykövető balf*sz vagyok, hogy nem motorozok a biciklisávban.
2023. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akit egy autó lenyom, az nem igazi motoros.
2023. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!