Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van Magyarországon olyan...

Hol van Magyarországon olyan egyenes belátható útszakasz ahol nincs traffi és biztonságosam ki lehet a 200-at próbálni?

Figyelt kérdés

(csak néhány másodpercre kíváncsi vagyok a kocsi maximumára)

Valamelyik autópálya belső sávja esetleg?


2023. ápr. 7. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Magyarországon nincs olyan hely ahol biztonságos ez a sebesség, ki kell menni Németországba.
2023. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hungaroring,bár szerintem neked rövid hozzá a célegyenes.
2023. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

51-es úton Harta és Dunapataj között van egy néhány km-es nyílegyenes,fák nincsenek,Duna felől van töltés de nem túl közel.Nem hosszú de ezt a sebességet el lehet érni kis ideig.

Aztán pont eléd ugorhat egy nyúl,történhet akármi de ha nagyon akarod itt aránylag biztonságos.Gondolom Alföldön van még ehhez hasonló szakasz.

2023. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamelyik kisforgalmú autópályán.

Pl. M3 Nyíregyháza utáni szakaszán, M6.

De szezonon kívül az M7 sem rossz.

2023. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
M4, Szolnoknál szeret rendőrautó állni, de Ceglédtől Üllőig szabad a pálya. Csak persze figyelj elég távolra, hogy ha messze valaki besorol a belsőbe, mire mögé érsz, vissza tudj lassulni 110-re. (Én ezért nem megyek soha 160-nál gyorsabban, kb. annyit bír a figyelmem.)
2023. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Hungaroringen nyugodtan kipróbálhatod, nincs traffipax és szembe sem jönnek.
2023. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol.
2023. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!