Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra f hűtő csere után olyan...

Astra f hűtő csere után olyan probléma van utastérbe műszerfal mögött vízcsobogást lehet hallani de kicsit nagyobb gáz adástol elmulik inkabb csak kb 2500as fordulatig lehet hallani mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Légtelenités "megvolt" kinyitott termosztátnál üzemi hőfokon kiegyenlítő tartály sapkáját levettem max fűtéssel járattam! Vizet nem forralja vízbe nincs olaj,olajba nincs víz! Hűtő csere elott ilyen vizcsobogas nem volt! Fűtés is jó meleg!
2023. ápr. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig levegős
2023. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is levegős.
2023. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan légtelenítsem? Elvileg magátol légtelenítődik a rendszer de már eltelt egy hét a csere óta!
2023. ápr. 7. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinál néha ilyet, de aztán egyszer csak elmúlik magától.
2023. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:

"Hogyan légtelenítsem?"

Megpróbálhatod úgy, hogy féloldalasan felálsz a járdára, hogy a kiegyenlítőtartály magasabban legyen. Vagy (nincs tipusismeretem) megnyitod egy magasabb ponton pl. a hőfokszenzor kilazításával. Vagy pl. az én Fiestámos a hűtő bal felső sarkában van egy műanyag légtetlenítő csavar, amiről még a gyári szerelési utasítás sem ír. Érdemes körbenézni, hátha....

2023. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket de sajnos ugyanaz az probléma😕 még azt a tippet kaptam koszos a víz rendszer lehet áttöblítés segítene?
2023. ápr. 8. 09:02
 7/7 krwkco ***** válasza:

"lehet áttöblítés segítene?"

Talán a beltéri radiátoré. Ha a motortérben lecsatlakoztatod róla a csöveket és fordított írányban, kezdetben kis nyomással, "megslagozod".

A hűtő és a bwlső radiátor tud eldugulni. A többi járat lényegében nem. A hűtőd meg új.

2023. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!