Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Kovács...

Mi a véleményetek a Kovács autóalkatrész oldalról miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
A Bardi autónál ugyan az a cikszámú Bosch féktárcsa 26900ft a Kovács autóalkatrésznél 12947ft-ba kerül.

#autószerelő #autóalkatrész #Unix autó #Kovács autóalkatrész #Auto Doc
2023. ápr. 10. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jó, szerintem jobb mint egy Bárdi vagy Unix. Mert magánszemélyként megkapod ugyan azt, olyan áron, mint az unixnál/Bárdinál a szerelők.
2023. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bárdi/Unixnál én még az élete nem tudtam semmit venni, mert ha nem vagy szerelő, horror áraik vannak.

A Kovács meg normál áron dolgozik, a Zsu, Kauffer és hasonlók árain. Szoktam én is nézegetni a Kovácsot. De ha valami minimálisa olcsóbb is lett volna, nem járok Szegeden, a szállítási költség már elvitte volna a kedvezményt. Arról nem is beszélve, hogy nem mindig tudom várni és fogadni a nap folyamán bármikor a futárt. Így nekem egyszerűbb helyben vásárolni. Ha garanciális, vagy egyéb probléma van, akkor is másnap visszaviszem a boltba, nem kell futárral küldözgetni. De ha szegedi lennék, akkor meg a Kovács érné meg jobban a leírt okok miatt. Szemben pl a Zsu-val.

2023. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem pakol rá annyi hasznot.. ( Unix a "testvére")

Szomszéd Bárdinál vett féktárcsát, ugyanabban a dobozban, a dobozon lévő cikkszám is egyezik:

Bárdi kedvezménnyel (nagy kegyesen) 13800, Kovács 7400.

Évek óta nála veszek mindent, szállítás OMV kútra, előre fizetve 1200-1600

2023. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már tőlük, és kb féle áron megjött a hátsófékgarnitúra mintha az Unixnál vettem volna, ráadásul 30 ezer forint felett még a postáért se kell fizetni. Ennek már cirka 5 éve. 4 liter Motul olaj is megjött 13 ezerért, Unixnál meg 20 ezer.

Mivel nem kell annyi alkalmazottat, járműparkot, és üzletet fenntartani ezért a költségeik is jóval alacsonyabbak mint a nagy alkatrészáruházaké. Ugyanez a Zsu.hu is

2023. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Cégünk elég sok alkatrészt szokott tőlük rendelni. Korrektek. Nem tudok semmi rosszat mondani rájuk.
2023. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
10 éve tőlük rendelek, teljesen jó hely.
2023. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Unix, Bárdi lehúzós árakat alkalmaz. Tőlük a "kedvezményes ár" a normál ár.
2023. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg, ha a szállítástól nem lesz drágább. Ezt azért nem túl nehéz elérni. Garis ügyintézés picit problémásabb, én egyszer kaptam egy horpadt olajszűrőt, mire kicserélték postázással eltelt néhány nap. Olyan is előfordul néha, hogy nincs készleten az a cucc, ami a webshopban van, bár értesítenek telefonon, de csak miután leadtad a rendelést. Egy Unixnál ilyen azért nem nagyon fordul elő. Mindent összevetve még így is egy jó bolt, bár amit én sem értek, hogy miért található meg ugyanazon cikkszámú alkatrészből egy olcsóbb, és egy drágább verzió, más karakterre végződve, miközben az összes többi paraméter teljesen ugyanaz.
2023. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Én tegnap a Zsu-nál voltam pont így. Rendeltem ATE fékszerelőpasztát,(kék) és dettő ugyanaz a paszta, két számon és árban volt.

[link]

2023. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8, #9, a cikkszám végén ha minden igaz más betűjelzés van. Ugyan az az alkatrész, az utótag a beszállítót jelöli. Nem minden beszállítótól kapják ők sem feltétlenül ugyanazon az áron. Sőt, a szállítási határidő is eltérő lehet pont emiatt. Lehet hogy valamelyik beszállító egy órán belül küldi, vagy épp ott van nekik a polcon, de ha más beszállítótól kéred, ami esetleg olcsóbb is, attól csak rendelésre jön.

Tök ugyanaz az alkatrész, csak a beszállító nagyker más. De ez nem újdonság, évtizedek óta így van.

2023. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!