Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumi darabtol lehet baja a...

Gumi darabtol lehet baja a motornak?

Figyelt kérdés
Nívó pálca cső eltört ezért az előző tulaj egy gumi tomlovel oldotta meg a dolgott ami szintén eltört és egy darabkája keresztbe megállt mélyen alul a csőben. Szerelőhoz vittem rendelt bele gyári nivópálca csövet és azt mondta hogy az a gumi darab maradhat mert majd "megeszi a motor" ez igaz? Fel oldja a motor olaj vagymi?
2023. ápr. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Kartert le kell szedni, és ki kell szedni azt a darabot.

Minden más csak a kóklerkedés.

2023. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer onnan kiesik, bele az olajba, az olajjal együtt meg felszívja a motor és máris megvan a baj. Erre gondolt azalatt hogy "megeszi". Szóval igen, minél előbb old meg. Nem is értem hogy lehet valaki ilyen fillérb*szó, hogy összekóklerkedi az autót. Itt most az előző tulajra gondoltam..
2023. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Mit szív fel te nagy okos??

Szűrő van benne azon keresztül nem tudja felszívni.

Leesik az aljára és ott el lesz akármeddig.

2023. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék nézd meg, a legelső amit találtam, ott a szűrő.

[link]

2023. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A szűrő eldugulhat, nem lesz kenése a sikló csapágyaknak, egy perc alatt gazdasági totálkáros lesz a motor.

Ha lenne képesítésed (esetleg mesterleveled) nem beszélnél ilyen baromságot.

2023. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!