Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi rendszámtábla saját...

Egyedi rendszámtábla saját nevemmel. Bármi hátránya?

Figyelt kérdés
..az árán kívül, ami valami félmilla? Pl. ISTI-4. Ellenérvek? (Abba ne kössetek bele, hogy megéri-e, ez szubjektív. :))
2023. ápr. 14. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs hátránya.
2023. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A rendőrök előszeretettel szedik ki a forgalomból az egyedi rendszámosokat, bár amilyen ritka lett az egyszerű közúti ellenőrzés, nem kell ogazán ettől tartani.
2023. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

"A rendőrök előszeretettel szedik ki a forgalomból az egyedi rendszámosokat"


Ezt most olvasom először. Miért gyanúsabb az egyedi rsz, hogy sűrűbben állítják meg őket? :O

2023. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

#2-es


de hát minden rendszám egyedi 🤷🤦

2023. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
#2 Ezt nem hinném, akinek van pénze a semmire tulajdonképpen, az nem sajnálja az autó karbantartására sem. Ezért pont hogy ha rendőr lennék kevesebbet ellenőrizném az egyedi rendszámosat.
2023. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Max. azért rossz, mert könnyebben megjegyzik.


Pl. kikanyarodsz valaki elé vagy odaállsz valakinek a "helyére". És legközelebb megkarcolja az autódat bosszúból.

2023. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a területi képviselő kollégáknak ez a tapasztalata, akart a cég a flottára egyedi rendszámot, egybehangzóan tiltakoztak ellene.

Egyébként pont azért állítják meg a rendőrök szívesen, mert akkor ott van pénz.

2023. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg másképpen hat egy BMW egyedi rendszámmal, talán én a szuzukimmal, aminek az árának a 20%-a volt a rendszám, nem tűnök fel...? 😅
2023. ápr. 14. 23:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is abban lehet hátrány, hogy könnyen megjegyzik. Kikanyarodik elém egy fehér Suzuki azt a büdös életben nem találom meg többet. De mondjuk olyan volt már, hogy rendszám vagy egyedi ismertetőjel alapján egyszer csak belefutottam az adott járműbe. Nyilván nem rongáltam meg és nem vártam meg a sofőrt, de nem mindenki józan gondolkodású.


Összességében meg szerintem ez az egyedi rendszám dolog simán csak béna. Akinek van pénze annak ez aprópénz, egy átlag pár milliós vagy pár százezres autón meg nyilván értelmetlenül néz ki, hogy miért pont a rendszámra verték el a fél kocsi árát.

2023. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell ilyen.
2023. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!