Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár be tud az alábbi...

GuestUser kérdése:

Központi zár be tud az alábbi modon avatkozni a motorbeinditásába?

Figyelt kérdés

Üdv, kovetkezo lenne a helyzet. Adott egy 22-es Dacia Sandero III. A mult heten uzemmeleg állapotban csak harmadik nekifutásnak indult be a motor amire eddig nem volt példa (csak tekert de nem indult be). A szituacio roviden, kb 20 percet álltam parkoloban ugy, hogy edddig nem megszokott modon a távirányitos kulccsal zártam magamra az ajtot (ha bezárok belulrol, mindig a muszerfalon levo zárlakat gombot használom)

Itt megjegyezném még pluszban hogy ekozben a slusszkulcs a gyujtáskapcsoloban volt (nem gyujtáson, hanem 0 állásban, csak simán beletéve) és azon zártam. Ki kellett huznom a kulcsot és nyitnom is azután mukodott. Kissé bizar, lehet ezzel bekavartam neki? Azota nem mertem még egyszer kiprobalni.



2023. ápr. 15. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Más helyzet, de az alapja ugyanaz: az előző autómban tönkrement az ajtónyitás érzékelő, szóval ha a távirányítóval zártam be és élesítettem a riasztót, utána távirányítóval nyitottam ki és beültem, akkor ő nem tudta, hogy én kinyitottam az ajtót és beültem, ezért fél perc után automatikusan visszazárt biztonsági okokból. Utána ha ráindítottam, akkor beriasztott.


Mint mondtam más helyzet, de a lényeg az, hogy összefüggenek a rendszerek, nem önállóan működnek, hanem együttesen. Ha kimarad egy lépés, akkor az kihatással van az egész együttesre.

2023. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!