Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hobbi autót érdemes...

Milyen hobbi autót érdemes venni az 1970-80-as évekből?

Figyelt kérdés

Legyen az keleti, vagy nyugati.

Pro és kontrát is kérek, köszi! :)



2023. ápr. 15. 22:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, keret az tól-ig van. 0 forintól egészen jelenleg 4 milliáig, de olyan autót szeretnék, amiből végtelen kevés van az utakon, jelenleg még a piacon elvétve akadnak, de már nagyon fogyóban, mindemellett felújítandó típust keresek, aminek az utolsó csavarát és én újíttatom fel, hupililára most mondtam valamit, érted.


Olyan szándékkal is keresek hobbiautót, ami évről évre drágább lesz, van bennem egy befektetési szándék.

Figyelembe véve azt hogy örök élet, meg egy napot szeretnék építeni.

Olyan autót , ami 20-30 év múlva pöccröff, és addigra legyen mondjuk 80 éves, de viszont olyan értéke legyen, hogy csak na.


A 4 millát azért írtam jelenleg, hogy jelenleg ennyi a keret, de nem probléma ha 2x ennyit kell rákölteni, ha 30-40 év múlva kifizetődik, és mindemellett tátott szájjal nézik a kiállításokon.


Egy olyan hobbiautót szeretnék most huszonévesen, amit feltudok mutatni az unokáimnak 40 év múlva.

Avval a jelleggel, hogy "figyelj drága unokám, ennek az autónak az öregapja élete van benne"


Remélem átjött mit szeretnék.

2023. ápr. 16. 20:07
 12/25 A kérdező kommentje:

Egy olyan autót ami nem átlag nép autó, nem egy Lada, nem egy Trabant, egy Skoda, egy Fiat, hanem valami extrém, ami már évtizedekkel ezelőtt is ritkaságnak számított, és már akkor is csúcsszupermenő volt az akinek volt.


Az sem baj ha 4 milláért karosszériát kapok, én a világ végéből is bármit hozatok bele.

2023. ápr. 16. 20:09
 13/25 anonim ***** válasza:

Ahhoz, amit akarsz, kevés a 4M.


#10

2023. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pénz nem számít, mert havi 1 millát keresek vendéglátásban Magyarországtól 1xxx km-re, tehát, mint említettem most áprilisban 4 van rá perpill.
2023. ápr. 16. 20:46
 15/25 A kérdező kommentje:

Jaj és még egy dolog, hagyjanak az irigy negatív emberek privátban. Én nem bulizom, nem drogozom, nem iszok, nem cigizek, nem élek függésegeknek, és még nőkre sem költök.


Autóm a minden, meg a motor.

Mi ebben a nem érthető??? Mit kell kötekedni... TE pénzed? TE DOLGOZTÁL MEG ÉRTE? Nem, akkor meg hadd vegyek azt a saját megdolgozott pénzemből amit akarok!!

2023. ápr. 16. 20:54
 16/25 anonim ***** válasza:
Na jó, kár volt belemenni ebbe. Megint egy kamus... Várj akkor egy évet és akkor vehetsz 10 millás autót, gyere vissza akkor és átnézzük a lehetőségeket újra. A célország kicsit eleve változtathat a képen
2023. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Wartburg 1.3 Trans.Ha jól tudom 930 db-ot gyártottak belőle,amiből alig maradt ép.A németeknél arany érték.
2023. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#16 Irigykedünk, mi? Sajnálom a degradált nem létező életed.
2023. ápr. 17. 09:01
 19/25 anonim ***** válasza:

#18: Te kéred ki magadnak a privátokat, közben te írkálsz privátban vállalhatatlanul... Mire lennék irigy? 4M-re? Ugyan már...

Ne használj olyan idegen szavakat, amiknek nem ismered a jelentését, mert nem fogsz felsőbbrendűnek tűnni, sokkal inkább nevetségesnek...

Egyébként senkit nem érdekel, mennyi a nettód egy ilyen kérdésnél, sokkal inkább, hogy mennyi marad meg hó végén.

2023. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Több mint a magyarok 90%-nak, abban biztos vagyok! :)

Tényleg sajnálom az irigy szád. Tipik magyar virtus.

Azt elfelejttem írni hogy a 4 millán kívül szerencsére van egy házam is és mindennapos autóm is, ami nem egy trabi mint egyeseknek :D

2023. ápr. 17. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!