Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora főfúvóka kéne 21mm-es...

Mekkora főfúvóka kéne 21mm-es naraku phbg karbihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 70cc alu hengerem van sport kipuval, sport légszűrővel ami belemegy a gyári légszűrőházba, valamint van egy 21mm-es naraku phbg karbim, amiben w16-os Schubert-tű van, felülről a 2. állásban. Jelenleg 90-es főfúvóka van a gyári 85-ös helyett. Elég lesz, vagy kéne 96-osra emelnem? Esetleg feljebb?

2023. ápr. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd a gyertya színe megmondja. Nekem a 17.5-ösben 100-as van, miközben a 19-es Narakuban meg 80-as volt ha jól emlékszem, de azzal rosszabul is ment, ráadásul csutka gázon állandóan kifogyogyott az úszóházból a benzin, így ez a porlasztó nálam le is szerepelt.

Ja és az enyém csak 50-es.

2023. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
80-as fúvókával ne is lepődj meg, egy 85-ös minimum kellett volna. Nem feltétlen a karbi hibája hogyha kifogy, valszeg amíg kifogy a benya, a fúvóka nem tud eleget onnan kiszivni/oda eljuttatni, hogyha nem próbáltad nagyobbal, sztem ne hibáztasd a karbit, mert valszeg nem ez volt a baja+a phbg naraku 1:1 a dellorto mása, így ennyi erővel az is kifogyna
2023. ápr. 16. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyobbal próbáltam volna, akkor is kifogy, mert nem kapott elég utánpótlást, pedig még benzincsapot is cseréltem. Nagyobb főfúvóval meg csak előbb kifogy 🙂

A bibi ott van hogy ez a porlasztó nem ilyen előredöntött beépítéshez való, mert nem volt elég az úszószint.

Naraku minőségéről meglett a véleményem amúgyis, amint megláttam a suberthenger ékelését, ami nemsokat fog kihúzni és onnantól majd elforog,megszorul.

2023. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a dellorto 21mm phbg black edition jobb lenne? gondolom jobb a minősége, de a henger ékelése is úgyanúgy van megoldva? Vagy ha cserélem akkor milyen alternatíva lehet?
2023. ápr. 16. 23:29
 5/5 A kérdező kommentje:
márka meg típus is mind1 lenne, csak 21-es legyen
2023. ápr. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!