Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy robogót 50cm...

Vettem egy robogót 50cm Yamaha jog ZR evolution SA16J típusu segédmotorkerékpárt lehet hozzá alkatrész kapni itthon?

Figyelt kérdés

Mint pl. Variátor,kuplung,hátsó dobfék?

Csak mert az itthoni típus kategóriákbol sehol se találom az enyémet.



2023. ápr. 16. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Oem parts-ot nézted?

[link]

2023. ápr. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, van kimondottan ilyen bolt itt Budapesten. Ez a profiljuk.
2023. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1#hozzászólónak köszönöm a linket megneztem es mar az első alkatrész nincsen es a második se es így tovabb kb de van azert ami van de egy helyről jobb lenne mindent beszerezni ezért,kérném a 2#hozzászólót hogy tudnál elérhetőséggel is szolgálni?😃köszonom
2023. ápr. 17. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Szinte biztos, hogy nem találsz olyan boltot, ahol minden apró kütyü van raktáron a motorodhoz. A boltok az általános dolgokat tartják csak polcon, és a többit meg úgy szerzi be a gyártótól. OEM parts is ilyen, szóval attól, hogy azt mutatja nincs, még betudják szerezni
2023. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!