Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi különbség van egy autó...

Mi különbség van egy autó olajszűrőjében ha van start/stop rendszer vagy nincs start/stop rendszer az autóban?

Figyelt kérdés
Kerestem az autómhoz olajszűrőt típus meg motor szerint találtam is de legtöbb oldalon az nincs írva,hogy start/stop rendszereshez vagy anélkülihez való e.Mi különbség lehet az indítás végett egy tök egyszerű olajszűrőn?

2023. ápr. 17. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Ki mondta, hogy van?
2023. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Találtam alkatrészes oldalon olyat,hogy pl start/stop nélküli autóhoz való olajszűrő de nem értettem,hogy mi különbség lenne még aksinál megértem ha van különbség.Meg olyat olvastam az autómhoz kerestem olajszűrőt,hogy fűtött olajszűrő de ezt sem értem.
2023. ápr. 17. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyobb az áteresztőképessége, hogy hamarabb elérjen az olaj a kenési helyekre. Ez akár méretbeli eltérést is jelenthet. De ez csak tipp.
2023. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Az enyémhez sima papír szűrőbetét megy. Méretre még valamivel kisebb is, mint az előző nem nem strat-stops autómé.
2023. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sima felcsavarhato szűrő van, ott a start stoposban nincs visszafolyas gátló szelep
2023. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


Nekem ilyen kell az autóba MANN-FILTER HU 612/2 x [link] ezt is rendeltem csak ugye opel corsa e 1.4 turbó 100 lóerő 2018 start/stop rendszeres

2023. ápr. 18. 03:17
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szintén start-stop, szintén 2018-as, szintén Opel, csak Astra. Ilyesmi megy ebbe is: [link]
2023. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennel mindegy hogy start stopos e mert ez csak sima szurobetet
2023. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!