Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár napja használtan vett...

Pár napja használtan vett autónál recseg az egyik hangfal. Rejtett hiba vagy nem? Ha igen/ha nem, mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől lenne rejtett hiba? Kipróbáltad mikor vetted? Gondolom igen, csak most jól meghajtottad, amit már nem bírt a hangszóró, úgyhogy az cserés, mert akkor kezd el recsegni,mikor a tekercselése beleér a mágnesbe.
2023. ápr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem hajtottam meg, de lehetséges, mert eddig nem tette (ott se). Cserés esetben kb milyen áron van? Gondolom kell egy új hangfal (abból valami normálisabb) és járművillamossági?
2023. ápr. 22. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangfal, csak hangszóró 😉. Gondolom az ajtóban vagy kalaptartóban van. Meg kell mérni a méretét, aztán műszaki boltban tudsz venni. Árban elég széles a szórás, és ha barkácsolósabb vagy,akkor magad is kitudod cserélni. Ha nem,akkor vannak autohifis cégek ahova viheted.
2023. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Utánanézek :D


Magam nem mernék hozzáállni, új autó is, én se vagyok nagy barkácsmester, úgyhogy akkor nézek hifiset.

2023. ápr. 22. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
lehet csak a te zenédet nem szereti , nótármérit minden hangszóró jól le tudja játszani
2023. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne rejtett hiba?

Azt írtad, hogy recseg, szóval bárki hallhatja.

Nincs ott semmi rejtve. 😂

2023. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!