Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mennyi idő után igényelhető jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ma tette sikeres vizsgát. Az oktatóm aztmondta valószínű már ma tudom igényelni, de neten olvastam 3-4 munkanapot

2023. ápr. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 munkanapot szoktak mondani. Akkor már biztosan benne lesz a rendszerben, aminek benne kell lennie.
2023. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3-4 munkanap regi info, mostanaban azonnal. De ha van ugyfelkapud, lehet, hogy azon keresztul is kervenyezheted a kiallitasat, illetve hogy a sikeres vizsga le volt-e jelentve: [link]


"Az automatikus okmánykiállítás igénybevétele esetén a www.magyarorszag.hu weboldalon az „Okmányok” menüpont alatt az „Életút-szolgáltatás a vezetői engedély automatikus hivatalbóli kiállításához” ügytípusban megtekintheti az első vezetői engedélyének kiállításához szükséges feltételek teljesítésének állapotát (a vezetési jogosultsághoz szükséges előfeltételekre és az azt kizáró okokra vonatkozó aktuális információkat, valamint az okmánykiállítás státuszát)."

2023. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximum 3 munkanap, de jellemzően már másnap is, hacsak nem késő délután vizsgáztál.
2023. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem másnap már fent volt a rendszerbe. én is 27.én vizsgáztam, gratulálok.
2023. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem masnap már a rendszerben volt és mehettem a jogsiért.
2023. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!