Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha jog 50cc gyári blokk...

Yamaha jog 50cc gyári blokk Hátsó kereke inditaskor nem forog folyamatosa es megáll ahogy kell viszont ahogy mentem vele bemelegedett megálláskor sztenderre rakva nagy sebességgel forog a kerék fékezésre megál,elengedem pörög ujra mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem fullad le fékezéskor Új szíj, új gőrgők,új kuplung szerkezet bent van karburátor kitisztítva teljes blokk teljes zsírzó karbantartása is megvsn

#robogó #kontrasztrugó #Hátsókerékpörgés #Gyengekontraszt
2023. ápr. 28. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapjárat nem túl magas?
2023. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vedd le a váltó deknit és úgy indítsd be.

Gondolom az alapjárat nem túl magas. Esetleg valami szétesett a szíjtárcsáknál és magas fokozatban marad, vagy szétesett a kuplung és befognak a pofái.

2023. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogyan állítsam be jól az alapjáratot? A kuplung szerkezet az vadonat uj leírtam.

Beinditottam dekni nélkül es a hátsó kuplung tárcsa nem nyomta ki teljesen a szíjat a nagy rugót azt nem cseréltem réginek tűnik arra is gyanakszom

2023. ápr. 29. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
A levegő beáramlási csavaron és az alapjárati csavaron kell csak állítanom es hogyan,gondolom bemelegedett motornál kell de,elég neki ha sztenderen hajtom nem muszaj menni vele?
2023. ápr. 29. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapjáratot hidegen is kb be tudod állítani. A keverék csavar 1,5 fordulat kifele kb, az alapjárat csavar meg minél kijjebb, amíg még van alapjárat.
2023. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt akkor beállítom 2 pofás kuplung szerkezet volt benne gyárilag es egy 3 pofás at raktam bele mert nem volt sehol ugyan olyan 2 pofás 107mm es

A nagyrugó kontraszt rugó miatt is prörgetheti a hátsó kereket ha tul gyenge a kontraszt (nagy rugó)?

2023. ápr. 29. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a dekni nélkül indítod akkor látni elvileg mi a baj. Pl ha gyenge a kontraszt akkor nagyon hamar elkezd váltani (lehet már akár alapjáraton) és így befog a kuplung. Vagy ha nincs a szíj kihézagolva és nagyon bent ül a hátsó tárcsában az is hasonlót okoz.
2023. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítseget!

90% hogy a nagyrugó lessz akkor a hibás és max még állítok a hézagoláson🤩

2023. ápr. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!