Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megy el a futómű ha...

Mennyire megy el a futómű ha kicserélem állíthatóra?

Figyelt kérdés
2 gén carismárol beszélünk. beszereléssel nincs bajom, mert trabanton, Zsigulin, meg még pár ilyen régi autón cseréltem már teljes futóművet is, de azért az egy egyszerűbb dolog, mint egy "modernebb" autón. Szóval nem azzal van a bajom, hogy széthullana alattam az autó, hanem hogy nagyon elállnának a kerekek stb. Ha csak a lengéscsillapitokat szedem ki és vissza tenném az újat, akkor nem kéne állítani a futóművön? Magam szeretem csinálni szóval szerelőhöz nem fogom elvinni, de ha valaki csinált már ilyet és nagyon nem jött neki össze, akkor én is elengedem.
2023. ápr. 29. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen be kell utána állíttatni, de csak azután, hogy az autó magasságát beállítottad véglegesre.
2023. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Márpedig be kell utána állítani. Beszerelheted te, de ha ennyire nem vagy tisztában az alap dolgokkal sem, akkor nem célszerű egyedül szerelgetni
2023. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!