Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy BMW E39-em M52TUB25...

Van egy BMW E39-em M52TUB25 motorral. Ugye ezek visco lapátos ventilátorral vannak szerelve. Hogyan tudnám manuálisan kapcsolhatóvá tenni?

Figyelt kérdés

Imádom ezt az autót. Akár csak azt mikor nyáron nagy melegben össze zár a visco és teljes fordulaton dolgozik a ventilátor, olyan hangja van mint egy felszálló repülőgépnek. Én azt szeretném hogy ezt valahogy manuálisan tudjam kapcsolni, de ha én nem nyúlok hozzá akkor magától is tudjon dolgozni.

Úgy szeretném hogy ne kelljen bontani illetve a műszerfalhoz se kelljen kapcsolót húzni. Valameilyen távirányítós mágnes kapcsolóra gondoltam, már ha van ilyen.

Valakinek valamilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban?



#BMW #mágneskapcsoló #Visco ventilátor #M52TUB
2023. ápr. 30. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz egy mechanikus elven működő tengelykapcsolót elektronikusan kapcsolni? Mit vezérelne a kapcsoló?
2023. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelsz a hűtőre egy elektromos ventilátort, beépítesz mellé vagy a hengerfejbe egy hőfokkapcsolót, kiépíted a vezetékeket, lerelézed, rákötsz egy távirányítós rendszert és már kész is. Pofon egyszerű az egész.
2023. máj. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!