Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felmerült az a probléma a jog...

Felmerült az a probléma a jog 27-v-mmel kapcsolatban hogy nincs alapjárat(nagyon alacsony amit nem tud tartani) pedig az alapjárati csavar be van tekerve teljesen.Hogy lehetne megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Ha a keverékcsavart tekerem akármerre a fordulat nem növekszik se csökken. Nem gyári a karburátor, nem márkás karburátor van rajta. A gyárin nem volt automata szivató , az újon már van ami be lett kötve és működik. A motor még bejáratós. A súbertű a középső állásban van.Mi lehet a probléma? Ja és az E-S Control ki lett kötve mert rossz volt.(menet közben kis idő múlva nem csökkent le az alapjárati fordulatszám gázhúzás nélkül ment mint az állat).A henger fúrva lett kompresszió hiány miatt , lehet hogy kicsi a fűfuvóka?

2023. máj. 1. 11:27
 1/3 A kérdező kommentje:
A motorral az a probléma hogy egyszer oldalra lett fektetve és azóta nem indul
2023. máj. 1. 20:21
 2/3 A kérdező kommentje:
A gyertyát kellett eltakarítani és már ment a motor. Az alapjárat továbbra sem változott de észrevettem hogy a benzinszűrő nagyon koszos és az egyik robogós fórumon olvastam olyat hogy rossz benzinszűrő miatt is lehet ilyen az alapjárat. A karbi szét lett szedve , kitakarítva semmi kosz nincs benne. Az automata szivató miatt hidegindításnál nagyon felpörög és utána lassan lecsökken az ,,alapjáratra" ami nincs persze (pár másodperc és leáll). Szerintetek is ez okozza a problémát?
2023. máj. 21. 20:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár indulni sem akar beöntéssel és anélkül se. Egyik reggel amikor beindítottam akkor felpörgött és leállt és azóta nem indul sehogy.
2023. máj. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!