Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak olyan autók amiknek...

Vannak olyan autók amiknek túl kicsi az üzemanyag tankjuk?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nezőpont kerdese. En egy 65l-es tankkal rendelkező, 5,5-6l fogyasztasú kocsiból atülve szűkösnek erzem az 55l-es tankot a 7-8 l fogyasztasú kocsimban. Lenyegeben 1,5x olyan sűrűn kell tankolnom, pedíg hasonló meretű/tömegű az autó. Ez kenyelmetlen. Főleg hosszabb utakon.

Ezzel szemben a motorom tankja kb 250 km-re eleg, akkor az mar borzalom nem?

2023. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de. Volt 125ös apriliam 2t ami ugye a legkevésbé sem utazó autó 😅. 19literes tank 7-8literes fogyasztással😑
2023. máj. 2. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: a robogóm 100 km-t sem ment el egy tankkal :)

A kocsiba 40-42 litereket szoktam nyomni (teletank) ez 5-600 km-re elég. De mindig is benzines kocsim volt, szóval ehhez vagyok hozzászokva.

2023. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, messziről kerülöm is őket.

Főleg ha sokat pályázik az ember, akkor idegesítő felárral tankolni..

2023. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a kisautoknak általában kicsi a tankjuk


Mert azokat városi használatra tervezték


Mondjuk én voltam már a suzuki ignis el Bulgáriában


elég sürün kellett tankolni:)

De ugy is megáll az ember pisálni enni inni stb...

Ugy hogy engem nem zavart sose

Bár akinek valami nagy autópálya cirkáló diesele van 80l literes tankal amivel vagy 1500 km-t simán le lehet tolni egy huzamba neki tuti zavaró lehet egy kisebb tankú autóval messzire elindulni

2023. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyen valami fix is, azt mondom, hogy amivel 800km-nél ráérsz tankolni az jó, amivel 400 km-nél már közel vagy a jelzéshez az nem jó. Autónál. Motor az más, mivel ott extra fakírok sem akarnak egyhuzamban 600km-t, mivel ha 250-nel mennek is, az megterhelő na. Főleg azert mert 250-nel mennek. És akkor 15-öt is eszik, tehát elméletileg sem megy.
2023. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!