Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta 1.25 Trend 2011...

Ford fiesta 1.25 Trend 2011 mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
Véleményekre tapasztalokra vagyok kíváncsi.Amiket eddig találtam, megosztó, valaki szereti valaki nem, amire kíváncsi vagyok viszont infót nem találtam róla, hogy 100.000-150.000 km-nél mennyire bajos egy ilyen masina? Milyen típus hibái vannak?

2023. máj. 2. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nincs róla totalcar népítélet?
2023. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, íme egy tulajdonosi vélemény, nekem egy 2010-es van, pont ilyen 1.25-is benzines, az erősebbik, 82 lovas. Ha 60 lovas lett volna, meg se vettem volna. Ez viszont ezt a könnyű kasztnit elég jól gyorsítja, ez a minimum motor (benzinesben), amivel érdemes venni ezt a Fiesta generációt. A 60 lovas tényleg csak városba elég. Én rendszeresen használom pályán is, és ott is simán lehet használni. Persze nem 4 emberrel, klímával és csomagokkal a belső sávban, kamion mögül "lilove".

Át erősebbik motorját ráadásul a Yamaha tervezte, tehát végül is egy német autó (köln-i gyártás) japán szívvel. Már az alap, trend felszereltségű is kielégíti az alap igényeket, 4 légzsák, manuális klíma, elektromos kütyük, stb. Méretre sem olyan mini autó, hogy egy ne tűnjön "férfiatlannak". Kiváló út fekvése van, nagyjából ennyi a lényeg róla.

2023. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* ki lőve.
2023. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor ti-vct változó szelep vezérléses van neked is benne.
2023. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát biztos, én ehhez férfi létem ellenére nagyon nem értek. Csak azt tudom, hogy 22 lóerővel erősebb az alap 60 lovasnál, de ezt hogyan csinálták a japó-k turbó nélkül...? J
2023. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, elment előbb. Szóval a titok nyitja ez a változó szelepvezérlés lehet...
2023. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!